• Can Dündar'ın yaptığı tarafsız habercilikten , gazetecilikten çok akp düşmanlığıdır. Hatta vatan hainliği bile diyebilirim. Arkadaş tarafsız haber yapıyorsan bir kişiyi veya kurumu doğrularıyla yanlışlığıyla değerlendirirsin ve bunu halka anlatırsın. Ama ben bu adamın bir kere bile ''Akp şunu doğru yaptı'' dediğini görmedim ! Ak partinin hiç mi yaptığı doğru bir şey yok ? 1 tane bile mi ? Velhasıl kelam bu adamın terör propagandası yaptığı da çok defa görülmüştür. Bizzat gazetesinde pkk hakkında ''Yerlere izmarit bile atmıyorlar'' , ''çok kibarlar , ağaç bile kesmiyorlar'' gibi ifadeler yer almıştır. Pkk adlı terör örgütü yıllardır bu devletin kamburu oldu , binlerce şehit vermemize sebep oldu. Açık ve net , pkk'yı sempatik göstermeye çalışan , ''çocuklar ölmesin '' diye pkk propagandası yapan herkes vatan hainidir ve bu ülke için bu topraklar için 1000 yıldır savaşan tüm şehitlerimizin kanını eline bulamıştır. Lanet olsun ''çocuklar ölmesin '' diyene.
 • Ayrıca şunu da belirteyim. ''Çocuklar ölmesin'' demek tamamen insanlara acıma duygusu oluşturmak , Türk askerini kötü göstermek ve bu operasyonlara tepki gösterilmesini sağlamaktır. Neden mi ? Buyurun açıklayayım;
  Eğer Türk askeri çok vahşi ise doğuda katliam yapıyorsa buna tepki gösterenler şöyle der , ''doğuda masum insanlar ölüyor''. Ama onlar ne diyor ''Çocuklar ölmesin''. Burada çocuk kelimesini kullanıyorlar çünkü insanları kalplerinden vurmaya çalışıyorlar. Kimse el kadar çocuğun ölmesini istemez. Bu yüzden özellikle ''çocuk'' kelimesini kullanarak insanları etkilemeye çalışıyorlar. Türk askeri özellikle çocukları mı hedef alıyor kardeşim ? yani yetişkinse salıyor çocuk ise vuruyor mu ? niye ''masun insanlar ölüyor'' değilde ''çocuklar ölüyor'' diye bas bas bağırıyorsun ? Çünkü sen bir şerefsizsin ! sen hainsin ! Tsk son derece titiz ve dikkatli bir şekilde operasyon yapıyor. Sende bunu yediremiyorsun ve insanları zayıf yönlerinden vurarak işin içine ''çocuk'' kelimesini katıyorsun. Bu kadar basit. ''çocuklar ölmesin'' cümlesi tamamen hain,provokatör kişilerin Türk askerini haksız ve vahşi göstermek için kullandığı malzemedir. Yoksa kimsenin doğuya gidip de ''aha çocuk var sık kafasına '' dediği yok. Bu tür pkk oyunlarına gelmeyin. Hepimizin doğuda tanıdığı operasyonlarda olan askerler var. Ve hiçbir Türk askeri de masum bir çocuğu öldürmez !
 • Ha ölen masum insanlar olmuyor mu ? maalesef, ne yazık ki oluyordur. Allah aşkına her yerde canlı bomba tehlikesi var. , mayın tehlikesi var , keskin nişancılar , suikastçılar var. Mecbur asker tetikte olmak ve kimseye güvenmemek zorunda . Çok büyük operasyonlar yapılıyor orada ki insanlar mağdur oluyor biliyorum . Ama bunun sorumlusu Tsk değil pkk'dır.
 • Bu söylediklerimin Can Dündar ile ne alakası var diyebilirsiniz. Ama tüm pkk sempatizanlarının , Çocuklar ölmesincilerin bu yazdıklarımı okuyup kavraması lazım.

Bu konuda 2 sayfada toplam 14 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.