• Ayrıca şunu da belirteyim. ''Çocuklar ölmesin'' demek tamamen insanlara acıma duygusu oluşturmak , Türk askerini kötü göstermek ve bu operasyonlara tepki gösterilmesini sağlamaktır. Neden mi ? Buyurun açıklayayım;
    Eğer Türk askeri çok vahşi ise doğuda katliam yapıyorsa buna tepki gösterenler şöyle der , ''doğuda masum insanlar ölüyor''. Ama onlar ne diyor ''Çocuklar ölmesin''. Burada çocuk kelimesini kullanıyorlar çünkü insanları kalplerinden vurmaya çalışıyorlar. Kimse el kadar çocuğun ölmesini istemez. Bu yüzden özellikle ''çocuk'' kelimesini kullanarak insanları etkilemeye çalışıyorlar. Türk askeri özellikle çocukları mı hedef alıyor kardeşim ? yani yetişkinse salıyor çocuk ise vuruyor mu ? niye ''masun insanlar ölüyor'' değilde ''çocuklar ölüyor'' diye bas bas bağırıyorsun ? Çünkü sen bir şerefsizsin ! sen hainsin ! Tsk son derece titiz ve dikkatli bir şekilde operasyon yapıyor. Sende bunu yediremiyorsun ve insanları zayıf yönlerinden vurarak işin içine ''çocuk'' kelimesini katıyorsun. Bu kadar basit. ''çocuklar ölmesin'' cümlesi tamamen hain,provokatör kişilerin Türk askerini haksız ve vahşi göstermek için kullandığı malzemedir. Yoksa kimsenin doğuya gidip de ''aha çocuk var sık kafasına '' dediği yok. Bu tür pkk oyunlarına gelmeyin. Hepimizin doğuda tanıdığı operasyonlarda olan askerler var. Ve hiçbir Türk askeri de masum bir çocuğu öldürmez !
    0 0
  1. Yeni Konu Ekleme

    Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

  2. Arama Butonu

    Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.