• hani farenin gelmesi için kapana yem atarsın ya. bu da onun gibi bir şey bombalar patlıyor (bence devletin izniyle) sonrasında ne mi olacak ? işte bunu zaman gösteriyor. Diplomatik anlaşmalar, devletin dış politikada bir koza dönüştürülebilir, devlet yapay bir kahramanlık yaparak ülkesinde güvenliği üst düzeye çıkartıp bir güven ortamı oluşturup halkına ve diğer devletlere gövde gösterisi yapabilir...

    İslamı kötüleyebilir , müslümanlara karşı bir ön yargı fırsatı doğabilir. Bilir de bilir yani dostum. Açıkçası ben artık işlere o kadar yüzeysel bakmıyorum. Pkk ve İşide sade terörist grup demek patatesin sadece kabuğunu görmek gibi ama (patates kabuğunun içi) terörist ilan edildiği ülkeden bile destek görebilirsin. He bunu x ülkesi için diyorum bizim ülkemizi baz alma sakın :)
    0 0
  1. Yeni Konu Ekleme

    Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

  2. Arama Butonu

    Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.