• brukselde dunyanin en kalabalik havaalanlarindan birinde 2 bomba patladi ardindan metroda 2 bomba patladi havaalaninda 13 ölu 35 yarali var metro bilinmiyo
  bilinsigi gibi gecen gun davutogluda ordayken bruksel sehrin ortasinda pkk çadirina izin vermisti ve ardindan karsilikli atismalar oldu bu atismalarda tayyip erdogan ne dedi

  "BRÜKSEL'DE VEYA AB'NİN HERHANGİ BİR ŞEHRİNDE DE PATLAYABİLİR"

  Batı'nın, teröre karşı tutumunu sert sözlerle eleştiren Erdoğan, "Brüksel'de veya AB'nin herhangi bir şehrinde bu bombalarının patlamaması için hiçbir sebep yok. Mayın tarlasında dans etmek gibidir bu. Koynunuzda yılan besliyorsunuz. Beslediğiniz o yılan her an sizi de sokabilir. Bombalar sizin şehirlerinde patladığında bizim ne hissettiğimizi anlayacaksınız, ancak çok geç olacak."
  karisik işler oluyu sonunda ne olucak hic bilmiyorum dusunceleriniz neler
 • Bu söz bir rastlantı da olabilir ama gerçekten zamanlama manidar. Ben IŞİD saldırısını daha göz önünde bulunduruyorum. Saldırı tipi de IŞİD türüne yakın. Hem sivilleri hedef alıyor, hem de Abdeslam'ın tutuklanmasının ardından gerçekleşmesi IŞİD intikamı olabileceği teorilerini güçlendiriyor. Öte yandan Abdeslam geçen gün Belçika'da kalmak suretiyle itirafçı olup IŞİD ile ilgili bilgileri verebileceğini de söylemişti. Bu cümleler ile patlamanın da bi alakası olabilir. Kokusu çıkar yakında.
  Benim anlamadığım bu adamlar havalimanındaki o aramalardan nasıl geçtiler. Kontuara kadar dünyanın araması var.
  Neyse ben biraz son gelişmelerden bahsedeyim. En az 21 ölü var. 30'un üzerinde de ağır yaralı var. Şehirde tüm toplu taşıma araçları kullanıma kapatıldı. Her yer boşaltılıyor. Artık bu terörün bitmesi lazım. Dünya'da huzur ortamı kalmadı.
 • Bence ısıd pkk yı beslediği için bir ders vermiş olabilir
 • @insearchofsunrise pek tabi tesaduf olabilir .Hava alanina girme konusu gercekten cok ilginç havaalani her zaman en guvenli yerdir hapishaneye veya polis merkezine bile bomba sokabilirsin ama havaalanina sokamazsin bence hukumet istifa etsin :)
 • hani farenin gelmesi için kapana yem atarsın ya. bu da onun gibi bir şey bombalar patlıyor (bence devletin izniyle) sonrasında ne mi olacak ? işte bunu zaman gösteriyor. Diplomatik anlaşmalar, devletin dış politikada bir koza dönüştürülebilir, devlet yapay bir kahramanlık yaparak ülkesinde güvenliği üst düzeye çıkartıp bir güven ortamı oluşturup halkına ve diğer devletlere gövde gösterisi yapabilir...

  İslamı kötüleyebilir , müslümanlara karşı bir ön yargı fırsatı doğabilir. Bilir de bilir yani dostum. Açıkçası ben artık işlere o kadar yüzeysel bakmıyorum. Pkk ve İşide sade terörist grup demek patatesin sadece kabuğunu görmek gibi ama (patates kabuğunun içi) terörist ilan edildiği ülkeden bile destek görebilirsin. He bunu x ülkesi için diyorum bizim ülkemizi baz alma sakın :)
 • Belcika devleti kendisi patlatti. Belcikada hukumet istifa etmelidir. Hatta avrupa birligi uyesi oldugundan tum avrupa hukumetleri istifa etmeli avrupa parlementosuna kilit vurulmalidir. Guvenlik zaafiyeti var devlet istifa. katil belcika halkini bombaliyor. Bu sozler saçma ve komikmi geliyor. Turkiyede bunlari soyleyenler %25 oy topluyor. ve oy verenler aydin insanlar.

Bu konuda 1 sayfada toplam 6 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.