• Cengiz Han Türklere karşı yapılan Cürcan katliamının hıncıyla yaşadı ve Mankurtlardan bunun öcünü aldı. Adamın gönderdiği elçilerin sakallarını yaktılar! İkinci gönderdiği elçileri kazığa oturttular!30 bin kişilik öncü kuvvet gönderdi,katlettiler!Cengiz soyundan gelenlerin hepsi, şair, yazar,sanatkar ve bilim adamıdır.
  Hitlere gelince! Savaşı Hitler çıkarmadı! Ruslar sınıra 30 bin tankı dizmişlerdi zaten.Hitler saldırmasaydı SSCB sadece Almanyaya değil tüm batı Avrupaya saldıracaktı.Siyonist Yahudiler Almanyada katolik Almanlarla Protestan Almanları birbirine düşürdüler.Prusya ile Bavyera arasındaki iç savaşı körüklediler.
  20.y.y. boyunca Sosyalist ve Komünist diktatörlüklerde tam 110 milyon insan iç temizlik hareketlerinde öldürüldü. Atatürk'ün dediği gibi;"Komünizmin başı görüldüğü yerde ezilecek!"
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.