• Hocam, kitabınıza ilgi çok büyük her yerde karşıma çıkıyor ve çıktıkça gururlanıyorum. Atakan Büyükdağ yazılarını ilk önce bizlerle paylaştı, biz herkesten önce buradaydık diyorum. Kitabınızı satın aldım. Dikkatimi çeken ve beni çok etkileyen noktalardan bahsetmek istiyorum.

  Versay'dan sonra buradaki yazı dizinizde olmayan bir bölüm : "Hitler'in çocukluğu ve gençliği" ile başlamışsınız ve bu bölüm sanırım 50 sayfa kadar devam ediyor ve oldukça akıcı. Zaten bu yorumu şu anda yapmamdan da anlaşılıyordur 1 günde kitabı bitirme seviyesine geldim elimden bırakamadım.
  Yazı dizisinin son bölümlerinde II. Dünya Savaşı bitti zannederken siz aslında daha yeni başlıyormuşsunuz. Özellikle o Barbarossa harekatı ve Almanların geri çekilmesi, ABD'nin II. Dünya Savaşındaki Sovyetler olan işbirliği ve en önemlisi Hitler ve Mussolini'nin diyaloglarının da geçtiği son günleri. İnanılmaz etkileyici ve sürükleyici. Hitler'in Eva Braun ile olan ilişkisi ve son günleri, Stalin'in konuşmaları vs resmen bir baş ucu kitabı. Ve daha da fazla olarak ilk defa Türkçe kaynakta rastladığım bilgiler var. Türkiye sizin gibi bir tarihçiyi kazandığı için çok şanslı. Yolunuz açık olsun hocam. Ben 10 üzerinden 10 veriyorum kitabınıza.
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.