• bunların hepsi yps olarak bir çatı altında değil, kck altında birleşmiş örgütler. öncelikle bilgi eksikliğini giderip, yanlış bilginin önüne geçmek bizim görevimiz. seninde söylediğin gibi bunlar öz savunma birimleri, saldırı birimleri değil.
  gazetecileri, ölen askerleri hdp'nin alması normal, diyalog kanalları onlarla açık. bu örneğin cidden çok saçma. hepar dediğin partinin kürt siyaseti ile ne gibi bir bağlantısı var da örgütle bağlantıya geçip esirleri alabilecek ki?

  bir de şu dhkp-c ile pkk'yi filan bir görmek cidden gündemi takip etmemektir. daha geçen yıl bu iki örgüt istanbul da birbirine girdi, kurum-dernek binalarını kundaklayıp, tahrip etti. pkk'nin kendi ağzından açıklamaları var "dhkp-c'ye kürdistanda faaliyet yürüttürmeyiz" diye. böyle yapılan her eylemi tek bir kişiye, örgüte, kuruma bağlamak gündemi takip etmeden kahve ağzıyla "pekakalılar yapmıştır ya" demek cidden siyaset oyunlarına alet olmaktır, olmayınız.
  2 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.