• @dragoa4545 bir millet ancak bu kadar salak yerine konabilir. Diğeri de çıkmış barışı savunuyoruz diyor. Barış için silahların durması için diyor. Barış için terör mü yapılır? Bu kadar tezat bir açıklama olabilir mi? İdeolojinin arkasında dur bari. Toprak için de. Yeni bir vatan için de ama barış için deme. Bu ülkenin maliye bakanı Kürt, bir zamanlar başbakanımız Turgut Özal Kürttü, Nobel ödüllü bilim adamı Aziz Sancar Kürt, bunlar bu ülkenin topraklarında buralara gelmediler mi? Hani nerede barışsız ortam? Barış hali varken Kürtler güzel mevkilere gelirken, herkes barış içindeyken barışı bozanlar silah sıkanlar şimdi barış için diyor.
  Bir de demirtaş bey Cizre ve silopide hafif silahlar var diyor. Ne hafif silahı adam sniper koymuş oraya, top tüfek getirmiş. Ağır çatışma var. Camide adam öldürülüyor. Okullara kurşunla PKK yazılıyor.
  Bunlar olurken buna izin verenler de görevden alınmıyor aksine teşvikleniyor. Bu ülkede yaşanmaz hale geldi de neyse...
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.