• Fransada 118 vatandaş ölüyor dünya ayağa kalkıyor. Bizde 102 kişi ölünce kimsenin önemsediği olmuyor. Bunun sebebini ben şöyle izah ederim: Burada mesele Batının bencilliğiyle sınırlı değildir. Buna ek olarak Türkiyenin prestijsizliği en büyük etkendir. Hiç kimsenin takmadığı, yalandan şişirme dünya lideri bir ülke Türkiye. Gelebileceği noktayı gerek kendini yönetenlerin, gerek yönetmeyenlerin ihanetiyle kaybedip kimsenin önemsemediği bir ülke haline gelmiştir.
  1 0
 • Bu durum dünya basınına hakimiyet ile de alakalı. Facebook bile profil fotoğraflarına Fransa bayrağı entegre etmek için özel eklenti geliştiriyorsa bu ya Fransız lobisinin Facebook üzerindeki etkisinden ya da Fransa'nın ABD ile işbirliğinden kaynaklıdır ki baktığımızda şu anda dünyaya hükmeden hem sosyal hem de normal medyalar Amerikan markalarıdır.
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.