• Vize problemi olmayan, pahalı olmayan, yemek derdi değil yemek memnuniyeti en yüksek derecede olan bol yeşillikli, huzur dolu, tarih dolu bir ülke olan Bosna Hersek'in Mostar şehrinde bulunan Mostar köprüsü. Çok uzak değil, çok da pahalı değil mutlaka gitmeniz ve görmeniz gereken Mimar Sinan şaheseridir.

  Oraya kadar giderseniz mutlaka bir taksiye atlayıp 20 km uzaklıktaki blagaj şehrine de gidin orada hayatınızda göreceğiniz en güzel doğal güzelliklerden birisine şahit olacaksınız. Taksi çok pahalı değil 10 euro'ya denk geliyor Mostar'dan Blagaj'daki Tekija.
  Şu manzaraya bakın

  Resimde gördüğünüz ev Derviş Tekesi veya Alperenler Tekesi diye geçiyor. Oradaki herkes Türkçe biliyor. Gidince mutlaka alabalık yiyin hemen nehirden tuttukları balığı servis ediyorlar müthiş bir lezzeti var. Bu yazımın üzerine gidenler yorum yapsın da kime faydam dokunmuş öğreneyim :))
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.