• Tüm dünya terör olaylarıyla çalkalınırken, İsrail'in uluslararası diplomaside yeri olmayan bir şekilde Batı Şeria'yı işgal etmesi ve oradaki halkı keyfince öldürmesi, ekinlerini yakması, şiddet uygulaması hiç konuşulmuyor.
  Resmen filistin topraklarına ait bir yerde İsrail askerleri sıkı yönetim ilan etmişken filistini koruyan bir birlik veya hakkına arayacabileceği bir kurum yok. Neden? Çünkü ne birleşmiş milletler üyesi ne de nato üyesi.

  Birleşmiş milletler sözde dünyada huzur ve güveni sağlayacak. İsrail'e bugün bir uyarı vermiş "Fazla şiddet göstermeyin"
  Çok güzel ve iyi olmuş uyarısı sadece buna ihtiyaçları vardı zaten Filistin'i kan gölüne döndürmeden önce.
  İşin garibi bu olaylar bizim basınımıza da yansımıyor. Koskoca bir ırk göz göre göre katlediliyor.
 • dünyadaki tüm ülkelerin uyanmak istemediği bir durumdur. NATO'dan BM'ye hiç kimsenin elini sürmek istemediği yıllardır atıl bir şekilde gördükleri olaylar sırasıdır. İsrail'in uluslararasında şımarık çocuk edası aynı zamanda gücü yahudi oldukları için mi? , onların büyük, zengin ve dünyayı yöneten aileleri olduğu için mi?, yahudilerin sahip olduğu dünya şirketleri için mi? sanmıyorum biliyor musunuz. bu kadar kolay bir bilmece olduğunu sanmıyorum...

Bu konuda 1 sayfada toplam 2 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.