Resim Kaynağı: Google
 • merhaba arkadaşlar bu 5. yazım güzel olması dileğiyle...
  ve ciddi bir konu arkadaşlar hafife alınmaması gerekiyor...

  Şu anda türkiyenin ekonomide iç politikası tamamen oy toplamak üzerine kurulmuştur. Bunun başlıca sebebi ise iktidarı kaybetme korkusundan. hani sevgilinizi kaybetme korkusundan onun sizi terk edebileceği korkusundan saçmalarsınız ya aynı o durum arkadaşlar. iktidar bu sebepten dolayı ülkeyi karış karış satmakta ve ülkemizi yabancıların eline vermektedir. e tabi vatanını sattığında iyi para alıyorsun, inkar edilmez :'( vatanımızı satarak kazandıkları parayla da avrasya tüneli mi dersin? saray mı dersin? yol mu dersin? uçak mı dersin? nerdeyse hepsini kendi emeğimizle üretmemiz gerekirken şu anki iktidar maalesef bu icraatlerin hepsini bu şekilde hayata geçirmiştir. bu anlattığımı çoğu insan bilmez veya bilmek istemez... bide öyleleri var ki konuşurken ''olm adam her şeyi yapıyor ben hayatımdan memnunum diyor..gerisi beni ırgalamaz diyor...'' bende bir şey demiyorum böyle bir insana laf atmak zor bu insanlardan sonra benim zaten ne millete inancım kalıyor ne de demokrasiye... bir şerefsiz ülkemizi karış karış satıp bu parayla yaptıklarıyla oy topluyorsa bu demokrasi değildir! bir halk da bunlara karşı memnunsa hiç demokrasi değildir! ulan bir ülkede nasıl bu kadar çok gerizekalı olabilir ya?!?!? yazık valla yazık... uyanması gereken halk gittikçe daha derin uyuyor... sonumuz ne olacak acaba?

  arkadaşlar konu biraz sapmış olabilir kusura bakmayın. anlatmak istediğim atatürk ün de yaptığı gibi !! yerli üretim , yerli sermaye !! her şey milli olacak her şey!. diğer türlü ne oy verecek hükümet kalmaz, ne göklere çekilecek bayrak, ne de türk kalmaz! eğer türk isek en büyük görevimiz ülkeyi satanlara karşı ayakta durmak! böyle şerefsizlere kanmamak.

  peki şimdi diyebilirsiniz ki tamam o gitti yerine ne gelecek? yerine nazi almanyası dönemi gibi yerli üretim yerli sermaye gelecek ve yahudi sermayesine karşı çıkılacak hatta direk tüm yabancı sermaye ye karşı çıkılacak sokaklarda global emperyalist markaların tabelası yüzde yüz türk markasının tabelası yer alacak. modayı türk silahı türk binayı türk kıyafeti türk akılnıza gelebilecek her şey türk elinden çıkacak. başka türlü yaşayamayacağız arkadaşlar bunu kavramamız gerekli. oyunlara gelmemiz gerekli. iktidara karşı eleştirilerimizi korkmadan yapabilmemiz gerekli. artık uyanın ve silkilin de kendinize gelin.
  ben bıktım artık yabancı şeylerden her gördüğümde rahatsız ediyor. niye türk olmasın ki engel ne? zamanında en iyi uçakları biz yapıyorduk ta ki ismet inönü tayyip gibi ülkeyi karış karış satmayana kadar. şimdi ne oldu ne istiyorsak hep dışarıya muhtacız niye onlar bize muhtaç değil?!?!? sorgulamamız gerekli arkadaşlar! bu yazdıklarımı değerlendirip bir karara varın ve etrafınıza yayın uyandırabildiğiniz kişi kadar umut var!

  hadi eyvallah....

Bu konuda 1 sayfada toplam 1 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.