• Arkadaşlar bunlar çapulcu zihniyetin ürünüdür. Boş verin takmayın kafayı dikkat çekmeye çalışıyorlar bunlar. İşte beyni yıkanan yobaz zihniyetin ürünlerinden birisi de bu insan görünümlü varlık türü... Siz yazmayın bir şey havlayıp dursun bu ısırmaz neticede...
 • @nogod31 kadindan imam olmaz cünku kadinlar duygusal yaratiklardir ve imamin gorevi yalnizca dua etmek namaz kildirmak degil yeri geldiginde hakimlik yapmaktir. Peki bir kadin ne kadar tarafsiz sekilde hakimlik yapabilir? Yada şöyle sorayim arabanla geziyorsun yola aniden bir cocuk atladi ve cocugu ezdin. Ne fazla hiz yapmistin nede yanlis yoldaydin hic bir sucun yoktu. Durusma gunu geldi catti mahkeme salonunda cocugunu kaybettigi icin hungur hungur aglayan bir kadin onu teselli etmeye calisan kocasi ve birde sen varsin hepiniz Hakimi bekliyorsunuz. Şimdi sorum şu sen gelecek olan hakimin kadin mi olmasini dilerdin yoksa erkek mi olmasini?
 • @malcolm bu @nogod31 belliki islam düsmani. Bu tarz insanlar kandiriĺmis, hayatlarini bomboş seyler için harcayan zavallilar. Ne anlatsan anlamayacaklar islamin hikmetlerini hic anlamak istemeyeceklerdir. Yani zaman israfı bir fakir bu.
 • Bu arada @insearchofsunrise miras hakki oyle duz bi sekilde kadina 1 erkege 2 felan degildir bir ordu ayrintisi vardir. Ornegin kiz kardes dulsa kendine bakamiyosa miras yoksa yada cok azsa yada bu tarz herhangi bir durumda islama gore erkegin o kiz kardese bakmak zorunlulugu vardir. Ve tabi erkek aldigi mirasi kazandigi parayi herseyiyle kendi ailesini gerekirse kiz kardesine ve annesine her ne olursa olsun bakmak zorundadir ancak kadinin boyle bir zorunlulugu yoktur kadinin aldigi miras kadinin malidir erkegin aldigiysa ailenin ortak malidir.
 • malcolm kime ne anlatıyorsun ki ? anlamadıktan sonra ? başlık ne başlıktaki foto ne alaka
 • Öz Türklerin dini Şamanizm'dir. Ancak Şamanizm'in aktif olduğu dönemler bayağı eski yılları kapsamaktadır. Şamanizm tıpkı Paganizm gibi döneminin dini olarak tanımlanabilir. Türkler belli bir süre sonrasında İslam ile tanıştırılmış ve İslam'ı benimsemişlerdir. Fakat gitgide sadece İslam değil arap kültüründen esinlenmeler başlamıştır ve bir kere el uzatıldı mı kol kaptırılmıştır. Bu arap kültürünün etkilerine halkın bir kısmının körü körüne bağlanmış olması, laik cumhuriyetimizin kuruluşundan sonra yaşanan utandırıcı, rezalet Menemen olayı ya da şeyh sait isyanı gibi hadiselere sebebiyet vermiştir. İslam'ın kadına bakış açısına gelirsek kadın erkek, erkek kadın için yaratılmıştır. Ortada eşitlik söz konusudur, bunu bilimde de görebilirsiniz. Ayrıca kadınların duygusallığı sebebi ile ciddiyet gerektiren mesleklerden mahrum bırakılması düşüncesini safsata olarak buluyorum! Dünya ve ülkemizde milyonlarca çoğu erkekten başarılı bilim, siyaset, hukuk, asker kadınımız bulunmaktadır. Sonuca gelirsek, İslam'ın Türklere verdiği zarar sadece yanlış İslam'ın uygulandığında mümkündür. (Ümmet ve İslam halklarının birleşmesi düşüncesi hariç. Ümmetçiliğin, yani sadece din gibi bir konu üzerinden başka ırka güvenmenin sonucunu tarihte rahatlıkla görebiliriz.)
 • Bence yanlış bir başlık altında tartışılıyor zira Türk milletine zarar veren islam değil, büsbütün arap kültürüdür. Dünya modernleştikçe dinler de çağa ayak uydurmak için gelişmek, daha da ılımlı bir hale gelmek zorundadır bence ve bunu avrupada bariz bir şekilde görebiliyoruz (Papa'nın köpekler ve eşcinsellerin cennete girmesi konusunu örnek verebiliriz. Ateist kesim dahi takdir etmişti bu kararı). Bence Atatürk de bu gerekliliği farketmiş ve bu yüzden kutsal kitabı türkçeleştirmiştir. Halk lisanını bilmediği bir kitabı anlayamaz bu yüzden de anlayabildiğini iddia eden kişilere göre hareket eder. Lakin her nasıl olduysa yine de bu süreci sağlıklı bir biçimde sürdüremedik. İslam kültüründen çok arap kültürüne yöneldiğimiz için ve yorumlama yeteneğimizi kullanamadığımız için bu kültür bize zarar vermekte
 • Türkler asla ve asla seve seve,kendi dinlerine sözde benziyor diye islama geçmemişlerdir,zorla geçirilmişlerdir,keşke oğuz boyu göktanrı inancını koruyabilseydi ama olmadı islamı seçtiler,islamiyet dediğimiz din bir çok şart gerektiriyor ve bu şartların bazı şartları var vs. uzayıp koskocaman bir yol alıyor.Bu şartlar TÜRK töresine uygun değildir,hiçbir zaman olmadı da,ben müslümanım diyen bir insan kuranı da allahı da kitabı da meleği de kabul etmiştir,ama biz TÜRK'leri hiçbir zaman kendini yeryüzünün peygamberi ilan eden arap kurtarmamıştır.
 • bu sayfada islamın türklere zararları adı altında bir başlık açıliyo ve sayfa sahibi admin adı altındaki e l e m a n l a r hiçbir şey yapmıyor. admin e l e m a n ı insanların dini degerlerine saygısızlık yapılmaz bunu bilmiyomusun sen. buna nasil izin veriyorsun
 • müslüman olmak ayrıdır arap olmak ayrıdır fakat şu anda türkiye araplaşmaya doğru gidiyor

Bu konuda 3 sayfada toplam 27 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.