Resim Kaynağı: http://i.hurimg.com/i/hurriyet/90/620x350/56c4ae1367b0ac6d98a37f36.jpg

 • Askeri servis araçlarına bombalı bir minibüsle yapıldığı düşünülen saldırı.

  Saldırı Hava kuvvetleri komutanlığa ve meclise de çok yakın bir noktada yapılmıştır.
 • PKK saldırısı gibi gözüken bir olaydır. Son dakika haberine göre en az 18 şehit 45 yaralı vardır.

  Olaya PKK Saldırısı olarak bakmamın nedeni sivillerin değil, askerlerin hedef alınmasıdır. Bu noktada canlı bomba saldırısı IŞİD'in bir saldırı türü gibi gözükse de unutulmamalı ki PKK'nın tarihinde de oldukça fazla canlı bomba saldırıları yer almaktadır.

  Türkiye'nin güneydoğuda sürdürdüğü operasyonlar neticesinde moral kaybeden örgüt üyelerine bir motivasyon olarak düzenlenmiş kalleşçe bir saldırı gibi yorumlamaktayım.
 • Türkiye'de güvenliğin ne kadar yetersiz olduğunu gösteren patlamalardan biridir. Çoğu kişinin tahmin ettiği gibi ben de rusya'nın pkk ve pyd terör örgütlerini piyon gibi kullanarak bir saldırı gerçekleştirdiğini düşünüyorum.
  Avrupa'nın gardiyanlığını yapacağız derken içimize mülteci görünümlü teröristler girdi; fakat birileri hâlâ insanlıktan, din kardeşliğinden bahsedebiliyor. Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. İnsanlarımız bunu kabullenemiyor.
  Terör doğu'dan batı'ya doğru kaymaya başladı. artık ben iki gün siyah giyinip ertesi gün aynı vurdumduymazlıkla hayatına devam eden insanlar görmek istemiyorum. intikam ateşiyle yanan, milli şuura sahip gençler görmek istiyorum. artık ben meclisteki kravatlı maymunlara inanan ve onların barış getireceğini söyleyen insanlar görmek istemiyorum. terör örgütü yandaşlarını ne mecliste ne de ülkemde istemiyorum. onlara karşı koyan bir millet görmek istiyorum ve bu zor günlerde milletimizi birlik olmaya davet ediyorum.

Bu konuda 1 sayfada toplam 3 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.