• Resimdeki Ted Bundy dir. 20. yüzyılın en yaygın olarak bilinen katillerinden birisidir. Bundy, Amerika’da çok sayıda genç kadına ve kıza tecavüz edip öldürmekle suçlanmıştır. Bazılarını ise öldürdükten sonra tecavüz etmiştir.
  12 kurbanının kestiği kafalarını kupa olarak dairesinde tutmuştur. Defalarca yakalanmış, iki kez cinayet suçlarından yakalandıktan sonra polis ve mahkemeden kaçmayı başarmıştır. En sonunda Bundy yakalanmış otuzdan fazla cinayet işlediğini kabul etmiştir. 1989 yılında da elektrikli sandalyede idamı gerçekleştirilmiştir.
  Kaynak: http://www.tarihiolaylar.com/biyografiler/ted-bundy-224
 • tum bu delirmesinin sebebi lisede terk edilmesi ardindan universitede evlenme teklifi ettigi kizin once kabul edip 2 gun sonra vazgecmesi ve annesi sandigi kisinin aslinda ablasi cikmasi(son bilgiden tam emin degilim oyle biseydi)yakalandiktan sonra iki kez dahice kacar surekli şık giyinir hakim bile kebdisine duydugu hayranligi gizleyemez.idami kesinlesince isledigi cinayetleri bir bir saymaya baslar boylece idami tam 10 sene uzatir bi cok hayrani vardir hepsi saclarini onun gibi yapip durusmalara gelir bunlardan biri ted buny ile evlenir ve kadarin cilvesi o kadar kizi ölduren adamin bir kizi olur
 • bu arada onun isledigi cinayetlerde asla bir iz bulamazlar en son bi kurbaninda dis izleri bulunur ve o izlerin kalibini cikarip ted inkiyle karsilastirmaya karar verirler ted bunu ogrendiginde dislerini kirmaya kalkismistir ama gardiyanlar tarafindan durdurulmustur


 • Resimdeki Elizabet Bathory, namı diğer "Kanlı Kontes". 7 Ağustos 1560 tarihinde doğmuştur. Macar asıllı seri katildir.

  Elizabeth Bathory'’nin gençlik kompleksi vardı. Yaşlanmamak için uğraşıyordu ve büyücülere gidiyordu. Bir gün evinde saçını tarayan hizmetçisi canını yakınca, onu çok şiddetli bir biçimde tokatlamış ve eline bulaşan kanın onu gençleştirdiğine inandığı için kahyasına hizmetçi kızın kanını küvete boşalttırmış ve kan banyosu yapmıştır. Bathory ilerleyen yıllarda birçok kızı daha öldürüp kanıyla banyo yapmıştır. Yaklaşık 600 bakire kızı kafası üstü asarak, kafalarını kopartıp kanlarıyla duş almıştır.

  Bathory tarihin en kötü şöhretli kadını olarak anılır; çünkü yaptıkları akıl almaz niteliktedir.Yaptıkları anlaşılan Báthory hücreye kapatılmış, 1614 yılında ise hücresinde ölü olarak bulunmuştur. Şizofreni hastasıdır.Aynı zamanda Bram Stoker'in Dracula isimli romanının,III. Vlad'dan sonraki en büyük esin kaynaklarından birisidir. Ayrıca kanlı kontes olarak da bilinen Madam Bathory'nin küçüklükte yaşadığı öne sürülen bir rivayet vardır. Bathory annesiz ve babasız amcasının evinde yaşamaktadır Bathory küçüklükte kişilik bozukluğu yaşamıştır bunun sebebi amcasının ve yengesinin işkenceye düşkün insanlar olması ve küçük kız Bathory önünde bir adamı işkence için bir atı ikiye bölüp içine o adamı soktukları ve yine Bathory'nin önünde bu atı tekrar diktikleri ve bunun Bathory'nin kişilik bozukluğuna sebep olduğu düşünülmektedir.
  KAN BANYOSU KISMININ DOĞRULUĞU NET DEĞİLDİR.
  KAYNAKLAR :http://www.bilgiustam.com/kanli-kontes-kimdir/ ve
  http://tr.wikipedia.org/wiki/Elizabeth_B%C3%A1thory

Bu konuda 1 sayfada toplam 4 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.