Stephen Hawking: 'Dünya'nın Sonu Göçebe Uzaylılar Tarafından Gelebilir'

  Eklenme Tarihi : 2 Ekim 2015 - Cuma 11:16

  Stephen Hawking, "Spain's El Paris" ile yaptığı röportajda oldukça sıradışı açıklamalar yaptı. Dünya'nın sonunu "Göçebe uzaylılar getirebilir" dedi.

  Stephen Hawking,  "Spain's El Paris" ile yaptığı röportaj sırasında oldukça ilginç açıklamalara yer verdi. 

  İnsanların kendi sonunu kendisinin getirdiğini savunan Stephen Hawking, "insanlar kendi kıyamet vakitlerini kendilerini belirliyorlar" dedi.

  Göçebe Uzaylılar Dünya'yı İstila Edebilir

  Matematiksel olarak Dünya dışı varlıkları kabul etmek gerektiğini belirten Hawking, gezegenden gezegene göçebe yaşayan uzaylıların olabileceğini ve bunların kendi yaşam alanlarını tükettikleri için uygun bir gezegen arıyor olabileceklerini belirtti. Bu durumun da Dünya'nın istilası ile sonuçlanabileceğini belirten Hawking, tüm bunların dışında insanoğlunun yine de yeni bir yaşam alanı bulmak zorunda olduğunu belirtti.

  Matematiksel olarak da Dünya'nın sonunun yakında geleceğini belirten Hawking, insanoğlunun yaşamını devam ettirebilmesi için başka bir gezegene taşınmak zorunda olacağını belirtti.

  Spain's El Paris, Hürriyet


Tarihiolaylar.com internet sitesinde bulunan bütün içerikler Tarihi Olaylar editörleri tarafından hazırlanmaktadır. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Copyright 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.