• Şeriat,kainatın sahibi,yaratıcısı Allahın ve onun Resulunün koydugu kurallara göre yönetim biçimi iken,laiklik bozulmus hristiyan dininin kurallarinı reddeden protestanlar tarafından ortaya atılmış yönetim bicimidir.
  5 1
 • ülke ilkel , bağnaz , din , tanrı vs. yönetilmesi saçmadır. ortacağ kilise baskısından yönetilen krallıkların sonunu tarih kitaplarında gördük. laf şeriata gelince iran , suudi arabistan gibi ülkelerin kadınlarının, adaletin nasıl kötü bir durumda olduğunu tanıklık ettik. şimdi hala daha şeriatı savunma durumunuzu kur an ı kerimde geçiyo kardeşim diye savunuyosanız. boş ver sen cumaya git 10 rekat namaz kıl gel . git kahveye okeye dön . tartışmayada girme ;)
  0 0
 • 1)sizin gibi cahil cühela grubun varlığı,islamın kusursuz düzeniyle,adeletiyle cennetten arsa satan kokuşmuş ve bozulmuş hristyan diniyle kıyaslamayı söz konusu yapiyor. Ne islam şeriatını bilir ne hristyalığı sonra kalkar laiklik iyidit efendim dersiniz. Aklını kullanan hristiyanlar akıl dışı dinlerini redderken bizim de senin gibi düsünüp hareket eden cahillerimiz yüzünden akla mantiga ve bilime aykiri olmayan Allahın kurallarini reddettiler.
  2) islami ve islam seriatini bilseydin,ne irani ne suudi arabistani bana örnek gösterirdin. Sana tavsiyem biraz cemil meric oku necip fazil oku ki mağarada kalma.
  3) senin etrafindaki cahil insanlar yukarda bahsettigin gibi olabilir sana bir diger tavsiyem o bagnaz insanlara degil islamın özüne bak müslümana bakarak islam elestirilmez. Beşer şaşar(beşer deri demektir) ama sistem degişmez. :*
  0 0
 • Şeriat
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.