• ben burada gerçekten bilgili, zeka sahibi insanlar olduğunu zannediyordum. ya bu nedir ? tarihle ilgili konularda bilgi paylaşılmasını beklerken yağla beni yağlıyım seni muhabbetine döndü olay.... hemde 1 değil 2 değil ...5 yaşındaki çocukların kreşinde bu muhabbetler daha az olur. çocuklar akıllı olun biraz ya. kaliteli, kalitesiz, daha kaliteli, daha az kaliteli, farkında olmasanız bile bu sıfatlarla kendinize bir sözlükte bile bir sınıf yaratmaya çalışıyorsunuz. bu tarz insanlardan kurtulamadık gitti.
  2 0
 • Kardeşim burdaki oly farklı. Elbette çok yapmamalıyız yapmıyoruzda zaten . Ama arada böle şeyler yapmassak emeği geçenlere teşekkür etmessek , kim ne anlar bundan. Ayrıca bu yağla olayı deil birbirlerine nasıl bağlandıklarını ve sevdiklerini belirten bir etkinlik bence. Bende yeşekkür edyorum hepsine.
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.