• Öncelikle bu sözlük bende bağımlılık yaptı. Bağımlılığı yapan da sözlüğün içindeki bazı yazarlar. Türkiye'de sözlüğüm diye geçinen birçok platformda yazarlık yaptım açılan konuların %90'ı cinsellik ve boş muhabbet. Daha yorum trolleyen veya saçma bir yorum yapan ya da gereksiz konu açan birisini görmedim. Sözlük dediğin böyle olur her konuda birşey öğreniyorum. Ekşi sözlüğe bir bakın mesela her konuda 1000 yorum var içerlsinde belki çıkmaz sayfanın son çarşambasında işe yarar bir yorum vardır geri kalanı tamamen boş konuşma. Araki o yorumu bulasın.
    Yazar sayısının az ve öz olduğu bir platforma ihtiyaç vardı. Yazarlar baştan da tavırlarını koymuşlar burada konunun ahengini bozanı bile dışlıyorlar sadece bilgi akışı sağlanıyor. Gerçekten tam bir ansiklopedi olmuş. Çok değerli yazarların olduğu belli. Umarım bu şekilde devam eder ben de ne biliyorsam aktarmaya devam edeceğim.
    0 0
  1. Yeni Konu Ekleme

    Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

  2. Arama Butonu

    Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.