• ...

  merhaba arkadaşlar , konu ne tarihi bir olayla ne bir buluşla nede bir tarih büyüğüyle alakalı .

  arif demir , 1992 - konya dogumlu
  arif abi benim manevi abimdi , lisede iki üst devredeydi . lise ikide tanıdım ve mezun olana kadar okulda bana göz kulak oldu , korudu kolladı , ben üniversite sınavlarına hazırlanırken oda polislik sınavlarına hazırlanırdı , benimde sorularıma bakar benimle ps oynar maça gider gezdirir ilgilenir abilik yapardı .
  abisi olmayan bir insana böyle güzel şeylerin yapılması ne demek inanın kimse bilmez .
  gelgelelim arif abim polisligi kazandı ve diyarbakırda görevine başladı . iki yıl sonra gönüllü olarak silvan a tayin istedi ...
  iki gün önce silvanda bir tır teröristlerce ateşe verilmişti ve itfaiye can güvenligimiz yok gerekçesiyle olay yerine gitmemişti .
  silvan eminiyet müdürlüğü tırı söndürmek üzere olay yerine bir toma gönerdi , toma olay yerine vardı ve tırı söndürmeye başladı . birden hain bir eldeki rpg-7 den fırlayan roket tomanın sürücü tarafına isabet etti .
  sürücü o an can verdi , vücudu paramparça , kanının aktıgı koltukta şehit oldu
  23 yaşındaydı tomanın şöförü , elinde silah yoktu çatışmaya bile girememiş , haince , kalleşce katledilmişti oracıkta , hayalleri , idealleri , umutları vardı . daha evlenmemişti bile .
  tomanın şöförü şehit polis memuru ARİF DEMİR ' di
  o benim biricik abim , anadolununda sayısız kahramanlarından sadece biri.
  mekanın cennet olsun , huzurla uyu abi ....
  0 1
 • Başın sağolsun kardeşim, malesef böyle bir ülkede yaşıyoruz...
  0 0
 • eyvallah kardeşim , malesef .. @acapella
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.