• IŞİD'den Fransa Saldırısı Hakkında Resmi Beyan Geldi

  "Rahman ve rahim olan Allah'ın adıyla

  Onlar da kalelerinin, kendilerini Allah'tan koruyacağını sanmışlardı. ama Allah'ın emri onlara ummadıkları bir yerden geldi. o, yüreklerine korku düşürdü. Öyle ki, evlerini hem kendi elleriyle, hem de mü'minlerin elleriyle yıkıyorlardı. Ey basiret sahipleri ibret alın. (haşr 2)

  Allah azze ve celle'nin sebeplerini kolaylaştırdığı mübarek paris operasyonunda, Allah'ın yardım ettiği ve izzetli kıldığı bir grup hilafet askeri, rezillik ve ahlaksızlığın başkenti ve Avrupa'da (Paris) haçlıların bayrağını taşıyanları hedef aldı. Dünyayı arkalarına atmış ve düşmanlarının üzerine atılmış, dinine ve nebisi sallAllahu ve aleyhi ve selleme yardım etmek için Allah yolunda öldürmeyi tercih etmiş, düşmanlarının burnunu yerde sürtmüş ve Allah'a karşı sadık olmuş bir grup hilafet askerine Allah azze ve celle başarı nasip etti ve haçlıları kendi yurtlarında bunların elleriyle onların kalplerine korku saldı.

  8 kardeş istişhad kemerlerini bağladıktan sonra ellerine otomatik silahlarını alarak başkent paris'te yerlerini dikkatlice belirlediler. Bunlardan biri haçlı almanya ve fransa futbol takımlarının maç oynadığı ve Fransa'nın geri zekalı başkanı Holland'ın da hazır olduğu bir top sahasında, bir diğeri; yüzlerce müşriğin toplandığı konferans salonunda yapılan ahlaksızlık konserinde gerçekleşti. Diğerleri ise 10. 11. ve 18. mahallede gerçekleşti. paris, eş zamanlı olarak mücahitlerin adımları altında sarsıldı. Ve paris'in caddeleri halkına dar geldi. bu operasyonda 200'e yakın haçlı öldürülürken 200'den fazla da yaralandı. Allah'a hamd ve şükürler olsun.

  Allah azze ve celle kardeşlerimize minnette bulunarak bu başarılı operasyonu onlara nasip etti. Kardeşler kurşunları bittikten sonra istişhad kemerlerini haçlıların ortasında patlattılar. Allah azze ve celle kardeşlerimizin şehadetlerini kabul etsin ve bizleri de onlara kavuştursun.
  Fransa ve onun yolunda gidenler bilsinler ki; onlar İslam Devleti'nin hedefinde kalacaklar. Haçlı koalisyonunda kaldıkları ve peygamber efendimize hakaret ettikleri, islam'la savaştıkları için, Fransa'da övündükleri, Paris'in caddelerinde ve kokuşmuş sokaklarında onlara hiçbir fayda sağlamayan uçakları islam devleti'nde müslümanları bombaladığı sürece burunlarından kan kokusu eksilmeyecektir. Bu operasyon gelecek operasyonların ilk damlası ve ibret alacakları bir uyarıdır.
  Allah en üstündür.

  Halbuki izzet, ancak Allah'ın, peygamberinin ve mü'minlerindir. Fakat münafıklar (bunu) bilmezler.

  (Munafikun 8)"

  Kaynak: http://www.tarihiolaylar.com/gundem/isid-den-paris-saldirisi-hakkinda-beyan-1049
 • İşte bu açıklamalar İslamcıları gaza getirip IŞİD sempatizanı yapıyor. Dikkat ederseniz adamlar Fransa'yı tehdit etmekten çok İslami kaygılar üzerinden yürüyorlar. Haçlı gibi kritik kelimeleri kullanarak İslamcıları kendine çekiyor, sempati kazanıyor.
  Göründükleri kadar salak olmadıkları kesin. Fransa'ya atıp tutmak yerine bu saldırıyı kendilerine yeni üye çekmek için propaganda amacı olarak kullanmışlar.

Bu konuda 1 sayfada toplam 2 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.