• şuradan indirin bir köşede dursun sıkıldıkça açar açar bakarsınız.
  link: http://www.sendspace.com/file/crlmf2
 • Bugün biraz kartlara baktım ve bazılarını sizler için seçtim.

  Rewriting history: (geçmişi yeniden yazmak)  illuminati’nin dünya kaynaklarını tekelleştirmek ve hükümetleri şirketleştirmek için 1. Dünya savaşını planladığını ve uyguladığını biliyorsunuz. Bundan sonra ise tarihin yeniden yazılması ve geçmişin değiştirilmesi gerekiyordu. Günümüzde de dahil tarihin nasıl çarpıtıldığını anlatmama gerek yok sanıyorum. İşte bu kart tamda bunu açıklıyor. Derin tarihinde dediği gibi: “tüm bildikleriniz tarih olacak!” bilmem anlatabildim mi?
  ***
  Terrorist nuke: (terörist saldırısı)  11 eylülü önceden haber veren onlarca film, animasyon, afiş vs. mevcut. Bu da işte onların atası, ilk insanı.
  (11 eylül gerçeği için: http://www.tarihiolaylar.com/sozluk/index.php?sayfa=yorum&kriter=konu&yorumId=6763 )
  ***
  Pentagon:  yukarıda verdiğim 11 eylül gerçeğini izleyin.
  ***
  Population Control: (nüfus kontrolü)  adından da anlaşılacağı üzere uluslararası bankerlerin dünya nüfusunu azaltma planları var. tüm o doğum kontrolleri, laboratuvarda üretilmiş hastalıklar falan hep bundan işte. Baktılar olmadı toptan bir savaş veya salgınla işi kökten hallederler.
  ***
  Center For Disease Control: (hastalık kontrol merkezi)  bu kart şunu anlatıyor: yakın zamanda ışidin biyolojik silah kullanıldığı tespit edildi mi, edildi. Peki bunu dağda yaşayan kıçını taşa silen araplar mı yaptı, hayır. Ama onları suçlayacaklar. Kapiş.
  ***
  Epidemic: (salgın)  aids, ebola vs. yeni dünya düzeninin bir taşla kuş sürüsü avlamak adlı planının bir parçası. Hem nüfusu azaltmak hem birilerine göz dağı vermek hem de böylelikle ilaç lobisine para kazandırmak.
  ***
  Combined Disasters: (kombine felaketler)  depremler(yapay), terörist saldırıları, orta doğuda ilk kıvılcımları başlayan 3.dünya savaşı, bankalar ve borsaların çöküşü, ekonomik kriz ve bir türlü dünyayı istila edemeyen uzaylılar. Zamanı geldiğinde kullanıldılar ve zamanı gelince tekrar kullanılacaklar.
  ***
  Goal: Kill For Peace: ( hedef: barış için öldür)  resimdeki eğilmiş polis memuru eskimiş ve kokuşmuş şimdiki dünyayı sembolize etmektedir. Tepesinde bekleyen zalım ise gelecek kuşağı temsil etmektedir ve bu çürümüş düzenin de değişmesi ancak savaş ile mümkündür.

  örnekleri için bkz: halep, ırak, suriye, mısır,Libya, (allah korusun türkiye) vs.

  ***
  Şimdilik bu kadar.
 • @bosveryaaa Yine dokturmussun :)

Bu konuda 1 sayfada toplam 3 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.