• Adolf Hitler, Almanya'yı yeniden kurmuş, yaratmış olan insandır. Kendisi cani olarak görmeniz doğaldır. Fakat bu caniliği olmasaydı Yahudi azınlığı dünyadaki egemenliğinde daha sağlam bir yapıda olacaktı. Alman olmasak bile saygı duymamız ve hatta teşekkür etmemiz gereken ender insanlardandır. Kendisi Avrupa'yı yeniden biçimlendirmiş olan insandır. Bizim için Atatürk neyse Almanlar içinde Adolf Hitler'dir. Kendisi bilime en çok yatırım yapan nadir diktatörlerdendir. Aynı zamanda bununla birlikte çok sağlam bir ekonomi oluşturmuş nadir liderlendendir. O yüzden sevmesek bile saygı duymamız gerektiğini düşünüyorum. Kendisinin vatanseverliğini örnek almamız gerektiğini düşünüyorum. Aksini iddia ediyorsanız lütfen yanıt olarak bildiriniz...
  0 1
 • Atakan Buyukdag hocanin Hitler'e sordunuz mu konuya meraklitsaniz kitabini okumanizi siddetle tavsiye ederim
  0 0
 • çok sağolasın okumak istiyorum. çıktığında ilk işim kitabı almak olacak. konuya da baya bir ilgim var. kendisi hakkında çok önyargı olduğunu düşünüyorum.
  0 0
 • bu arada pardon. ben kitabı kavgamız ile karıştırdım kusura bakmayın alacağım bahsettiğiniz kitabı.
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.