• Atatürkün vatan hainliği diye bir başlık atılsa kıyameti koparırsınız , ama vahdettin hana sallamayı kendinize borç biliyosunuz . aylardır yokum şu sözlükte cumhuriyet hakkında ve mustafa kemal ile ilgili bir entry girdim diye şikayetmi etmediniz , ağır ithamlardamı bulunmadınız . Admine şikayet ettiniz demek ki neymiş tahammülünüz yokmuş gerçeklere . Eleştirilemeyecek bir şey var da biz mi bilmiyoruz ?
    Adam gelmiş mevlana celaleddini rumi hazretlerine ne iftiralar atmış , yok ben ALLAH'ım demişmişde , daha bin türlü yalan . Mevlanadan bahsediyoruz sözleriyle büyüdüğümüz islama inananların en değer verdiği velilerden olan mevlanadan ama adam ona hakaret ederken normal biz mustafa kemali eleştirirken anormal ! Vahdettin han kaçmamıştır , kendi belirttiği gibi hicret etmiştir .kimsede vatan hanini diyemez haddini bilsin herkes . Paşaların hesaplaşması adlı kitabı okuyunda bi neyin ne olduğunu öğrenin . bu arada herkes @adolf2 nin üzerine yüklenmiş ama unutmayın beyler sesi gür çıkan haklı olmuyo . birlik olup farklı görüşleri susturmaya çalışıyosanız @adolf2 bastırabileceğiniz bi adama benzemiyo .
    0 0
  1. Yeni Konu Ekleme

    Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

  2. Arama Butonu

    Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.