• @Billythekid "birgun bir baslik acip herhangi bir bilgi verebildigini gorebilecek miyiz acaba?" cümlesinde başlık açmak veya farklı bilgi vermek 2 farklı eylem olarak belirtilir, başlık açmak bilgi vermenin ön şartıdır deseydim "birgun bir baslik açarak herhangi bir bilgi verebildigini gorebilecek miyiz acaba?" derdim.

  Bunun haricinde eleştiri de bilgiyle olur. Doğru bir eleştiri için önce karşıdaki kişinin fikri antitezle çürütülüp sonra da doğrusu hipotezlerle öne sürülür ve daha sonra kanıtlanır.

  Öte yandan Tarihi Olaylar sitesine bakarsan, gündem ile tarihi birleştiren bir vizyona sahip olduğunu görürsün. Bu nedenle tarih ile ilgili olayların gündeme yansımasını da sözlüğe katmayı oldukça site vizyonu ile alakalı buluyorum ki konuların silinmemesi de adminin fikrinin de bu yönde olduğunu kanıtlıyor.

  Öte yandan Hangi google reklamından bahsettiğini de anlamış değilim, sitede google reklamı yok şu anda.

  Bir de gündemle alakalı konular ilginizi çekmiyorsa okumadan geçersiniz zaten başlık yazıyor orada. Amacınız konuyu tartışmak ise her konuda bunu yapıyoruz ama ben ikinizin de yorumunda konuyu tartışmaya yönletecek bir ifade göremedim.

  Ya da siz nasıl istiyorsanız öyle yapın en iyisi...
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.