• @bosveryaaa bu sözlükte yorumunu en heyecanla beklediğim yazarlardan biri olan sizden bunları duymak bana onur verdi.
  Ne mutlu ki bana sizin gibi bir tarihseverin kütüphanesinin başköşesinde yer edinebilmişim.

  Yeni kitaplar ile de alakalı birkaç ipucu vereyim. Barbarossa Harekatını oldukça detaylı ele alarak 3 ciltlik bir Barbarossa serisi çıkarmayı planlıyorum. Bu serinin bir cildi sadece Stalingrad'a ait olacak. Ama sanırım bunun için birazcık zamana ihtiyacım olacak, uzun bir yolculuk bu.

  Öte yandan, çevre gazete ve dergilerden yazarlık teklifleri hep vardı zaten ama ben bir ideoloji şemsiyesinin altına girmeyi sevmediğimden kendi tarih dergimizi çıkarmak istiyorum ve bu dergide belirli başlı seçkin ve bağımsız yazarlarla çalışmak istiyorum. Eğer enerjim yeterse o da düşüncelerimin arasında.
  Böyle bir girişim olduğunda beraber yazmak istediğim birkaç yazar var bunlardan birisi de sizsiniz. Umarım günü geldiğinde, enerjim yeter de bu projeyi hayata alırsam (her şey hazır, yayın evi, dağıtım vs. tek eksik benim) size de götüreceğim yazarlık teklifini kabul edersiniz.

  Güzel yorumlarınız için tekrardan teşekkür eder, sağlıcakla kalmanızı dilerim.
  Atakan Büyükdağ
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.