• Büyük nüfus her zaman avantaj değildir bana göre. şimdi devletin büyümesi için avantaj olabilir ama yaşam kalitesi bakımından aynısını söyleyemem.(bkz:çin halk cumhuriyeti)(bkz:hindistan) falan aslında bunlar yine gelişmiş ülkedir ama yaşam kalitesi bakımından aynısını söyleyemeyiz.

  insanlar pek idealist değil artık, olsa bile yönlendiren yok. değerli bilim insanları var aslında ne kadar destek olabiliyoruz orasını bilmem artık. tabii süper falan değiliz ama rezalet bir durumda değiliz.

  çok cahil halkımız yok bana göre. yani birçok gelişmiş ülkeye göre yine eğitimli bir halkımız olduğunu sanıyorum fakat genel olarak okuma alışkanlığı yok. niye yok bilmiyorum artık.

  ya bahsettiğin olayların düzelmesi gerek tabii ki. evlilik programları yerine insanlar için faydalı programlar olabilir. arz-talep meselesi millet evlilik programı izlemek istiyor o zaman ne yapalım.
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.