• Asıl ilgimi çeken bu virüsün sadece Rusya ve Abd de olduğudur..Bu gerçekten doğru mu? Virüs onlardaysa aşısı da onlardadır yani istedikleri anda istedikleri topluluğa bu virüsü bulaştıracaklar mı demek bu? Biraz daha ayrıntılı bilgi var mıdır bununla ilgili?
  0 0
 • kac ulkede ne kadar aşı var bilemiyorum ulkeler kendi capinda bunun onlemini almaya calisiyodur muhakkak ama virus yalnizca amerika ve rusyada var bunun sebebide virus kotu kisilerin eline gecerse olasi bi teror saldirisiyla butun dunyaya bu hastalik yayilicak o yuzden yalnizca amerika ve rusya muhafaza ediyo buda demek oluyo ki ekonomik anlamda çökuşe gecerlerse bu hastaligi teror adi altinda dunyaya yayip aşıyı diger ulkelere saticaklar veyahut birbirlerine karsi silah olarak bu aşıyı kullanabilirler bilemeyiz ama bunla tekrar basimiz belaya giricek gibi gozukuyo cunku bu bir virus bakteri degil kesin cozumu yok surekli degisiyo aşısı bile tam anlamiyla işe yaramiyo 30 sene koruyabiliyo
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.