• Halbuki daha geçenlerde almanya başkanı merkel amerikayı yogun bi şekilde uyarmıştı Türkeyin nükleer ve atom silah üretimini durdurmazsak gelecekte önemli bir tehdit olacaktır gibilerinden demiştir. Bu yılda alpada atom bombasını havada vuracak yerli silah yapıldı 2023 ten sonra devir degişecek bu kadar olay boşuna yapılmıyor.
  0 0
 • Evet. Die Welt Gazetesi'nin haberine göre Türkiye nükleer bomba üretme çabasında. Bu imkansız mı tabiki değil. Ama bu Gizli Proje işine girersek çıkamayacağımızdan, girmekten vazgeçtim. Şu anda Türkiye'ye yeterli imkanlar verildiği taktirde 2 yılda nükleer silah yapma tecrübesi olduğu bilinmektedir. Ama Türkiye nükleerden çok kimyasal silaha yüklenmektedir ve Kimyasal-Biyolojik Silahta büyük bir envanteri bulunmaktadır.
  0 0
 • Rusya uçak krizi yüzünden Türkiyede yapılacak nükleer santral projesini iptal etmesinin üzerine japonya "en üst düzey nükleer santral teknolojisine sahibiz ve bunu Türkiyeyle paylaşmaya hazırız" açıklamasında bulunmuştur Türkiye kalknmaya başladı ve ciddi bi boyutta ilerliyor degerli dostlarm
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.