• @Medusa aya çıkma olayını araştırmadan konuşmam doğru olmaz. fakat sizin verdiğiniz kaynaklarda 11 eylül'ün de bir terör saldırısı olduğunu komplo teorisi olmadığını söylüyor. inanalım mı? yersen!
  1 0
 • @herseytozbulutuydu orada "cia' i her şeyi bilen her şeyin altından çıkan örgüttür." komplo teorisine rağmen bir çok hata yaptığından bahsediyor sanırım okumadınız.

  "daha onlarca benzer başka örneğe rağmen cia bugün hala bir çok komplo teorisyeni tarafından “her zaman, her ülkede, her şeyi bilen ve yönlendiren” olarak varsayılır. oysa bugün bildiklerimiz ışığında 1950-2000 dönemine baktığımızda şunu görüyoruz: cia bir çok ülkede gizli veya açık faaliyetlerde bulunmuş, bunların bir kısmında işleri yaver gitmiş, bir kısmında ise evdeki hesap çarşıya uymamıştır...
  elbette cia ve tüm diğer ülkelerin istihbarat kurumları, görevleri gereği, başka ülkeler hakkında komplolar tezgahlarlar. i̇stihbarat kurumlarının sadece istihbarat toplamaktan sorumlu olmadıkları bilinen bir gerçektir. ancak bu durum, bu istihbarat kurumlarının her şeye muktedir, tarihi olayları diledikleri gibi şu ya da bu yana çeken kurumlar oldukları anlamına gelmez.
  o yüzden bir olayda cia ya da başka bir istihbarat kurumunun parmağı olduğu iddia ediliyorsa, dinlemekte ve incelemekte fayda vardır. ancak bu kurumların da insanlar tarafından yönetildiğini, sık sık hatalı planlar ya da yanlış hesaplar yaptıklarını unutmamak lazım.""
  http://yalansavar.org/2013/02/19/komplo-teorileri-5-evdeki-hesap-carsiya-uymaz/ daralt
  0 1
 • Kardeşim 11 eylül zaten amerikanın afganistana girme bahanesi yaratacak üzerine kurulmuş bir oyundur bildigim kadarıyla @herseytozbulutuydu
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.