• senaryoda çok saçma sapan hatalar var bir kere. hani dersin savaş yok bilmem ne falan adam der ki biz saray hayatını anlatıyoruz falan...

  ama işte çok hatalar boşluklar falan var anlatamıyorlar.

  kızı vuruyorlar yerden kalkıyor hemen, ya bir sancısı olur bir acısı. millet başta şaşırıyor tamam iyi sonra kadın bağırıyor gidiyorlar bir şey yokmuş gibi, lan kadın vuruldu ayağa kalktı lan de ki ne oluyor abi. ha bir de şu var kadın bağırıyor herkeste hee tamam lan o zaman deyip gidiyor.

  ya şu paşalar falan ne iş yapıyorlar biraz şunlara da bahsedin, ne yapıyor gerçekten bunlar?

  şu hani paşa galiba bir kişi var padişahın anasına aşık oluyor. abi şimdi araştırmak istemiyorum da kim bu adam has odabaşı falan vardı öncekinde görüyorduk. maşallah her işe bu koşturuyor.(ayrıca o aşk olayı nedir...)

  bir sahnede adam kızım var içeride diyor. asker de bırakıyor onu, abi her içeride kızım var diyeni içeri alacak mısınız siz? yalan söylemediği ne belli?

  ayrıca o halkın isyan ettiği sahnede yeniçeriler niye bir şey yapmıyor? halk giriyor içeri tek sıra... orada 2 tane top var abi napacaksınız millete top la ateş mi edeceksiniz?

  padişah hastalıktan kalkıyor ama hemen kalkıyor. insana bir yorgunluk çöker falan bir şeyler olur yani adam çivi gibi kalkıyor. sonra da paşaların hepsini kovuyor... ya bir dur devleti idare ediyorsun ne bu sen şuraya seni azlettim falan...

  ha bir de önceki bölümlerde hani isyan çıkyordu yine parayı padişahın babaannesi veriyordu. olm koskoca padişahın mülkünde, devletin hazinesinde yok babaannesinde mi olacak?(bu olayı tam bilmiyorum)
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.