• @seferarslan ağlamak dışında ellerinden birşey gelmez mi diyorsun ? bizde ağlasaydık o zaman çanakkale de sakarya da paramız yok silahımız yok diye ? kabul edilse de edilmese de bazı özellikler ırk ile alakalı bu adamların kanında savaş becerisi yok vatan aşkı hiç yok 100 sene öncede yoktu hala yok.Böyle konuşmamın sebebi aynı dine mensubuz üzülüyorum hallerine yanlış anlaşılsın istemem.yanlış anlaşılıp okuyanları üzdüysem de özür dilerim.
  0 0
 • bence dünyada ki en yanlış şey fikirlerin yanlış anlaşılmasıdır. tabi senin fikrin böyledir. ama kurtuluş savaşına ap ayrı bir gözle bakıyorum ben nasılmı? mucize olarak bakıyorum kurtuluş savaşı allah'ın bize bir lütfu türk milletinin azminin sonucudur. filistin konusuna gelirsek bir ülke düşün tek başına doğru düzgün bir ordusu yok, parası yok, çocukları ölüyor ve karşılarında dünyanın en son teknoloji silahları, nükleer başlıkları. filistin'in komşusu mısır bile israilden yanayken çok zor @nepal
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.