• milena'ya mektuplar adlı eserinin okunmasına basılmasına karşı olduğum yazardır.kafka bizimdir ve bizler onun mahremiyetine saygı duyuyoruz.kafka iyi bir yazar olabilir.ama bu size onun mektuplarını okuma yetkisi vermez.çok üzülüyorum bu konuya.
  0 0
 • O konuya çok farklı bakış açıları var ama o mektupların içerisinde çok fazla felsefik, tüm dünyanın düşünmesi gereken şeyler var. Bazen iyi ki basılmış diyebiliyoruz. Ama mahrem olduğu kesin.
  "benim durumum.. gücümü ve duygularımı böylesine harcayıp sonuçta ölmemem!."
  0 0
 • mektupların değeri şüphesizdir zira ben bile standda denk geldiğim de ulan alsam mı yok yok almıyorum deyip arkama baka baka gidiyorum.basımında pişman duyulan kafka kitabı da yoktur heralde.okuyana da okumayana da bişey diyemiyosun herkes kafkaya beslediği duygulardan ötürü yapıyor bunu ne yapılması gerektiği hakkında kesin hüküm oluşturmak çok zor :)
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.