• Mustafa Kemal Atatürk Olup Kurtulus Savasini Yapmaz Bugun Ona Kufur Edip Dinsiz Diyenlerin Ingilizlerin Fransizlarin Italyanlarin Yunanlilarin Ermenilerin Elinde Halini Gormek Isterdim O Zaman Anlarlardı Belki Atatürkün Değerini Dinimizi Bu Kdar Rahat Yaşayabilecklermiydi Cok Merak Ediyom...
  0 0
 • hocam bizim ne suçumuz var :)
  0 0
 • Biz Şanaliyizki Allah Bize Buyuk Bir Lider Gonderdi Biz Degerini Biliyoruz da Bilmeyenler Icin Istedim Bunu Onlarin Hallerini Gormek Icin
  0 0
 • Hocam kendine güzel bir nick al ya :) Senin gibi insanların ciddi yorumlarına ihtiyacımız var.
  0 0
 • Teşekkür Ederim Tarih Ciddi Bir Kurumdur Bizde Üzerimize Düşeni Yapmak Zorundayız Benim Kızdığım Tek Konu Tarihini Bilmeyen İnsanların Atatürk Gibi Dahi Bir İnsanı Aşalaması Benim Çok Gücüme Gidiyor Bütün Dünya Bizim Liderimize Hayran İken Bizim İçimizdeki Bazı Cahiller Atatürk'e Hakaret Ediyorlar Tarihi Tartıştığım Zaman İse Susuyorlar Bilmeden Etmeden Küfür Ediyorlar Dünyadaki Zamanın Liderlerini Ayğına Getirmiş Bir Adam Ama Kimse Kıymetini Bilemiyor Yazık Kitap Okumadıkları İçin Oluyor Bunlar Bütün Gün Bilgisayar Başında Oyun Oynarsan Cahil Kalırsın Bu Bu Kadar Basit İşllah En Kısa Sürede Okuma Alışkanlığı Gelişir Ülkemizde Üniversite Öğrencilerimiz Bile Yatarak Sadece Vize Ve Finallerden Bir Kaç Gün Önce Çalışıp Sadece Üniversite'yi Bitirmek İçin Çalışıyorlar Ne Kadar Kitap Okudunuz deyince kimseden Ses Çıkmıyor Bir Ülkenin Gelişmesi İçin O Neslin Eğitimli Olması Gerekiyor Ne Yazık ki Bizim Eğitim Sistemmiz Ezbere Dayalı Sonra Üniversiteyi Bitirdiklerinde Devlet bizi atamıyor Ben Olsam Bende Atamam Oku Öğren Al KPSS Den 85-90 Nasıl Atanıyon Gör Öğretmenlermizin Çoğu Bilmiyor Ki Konuları Kitaptan Bakıp Anlatıyor Sonra Yeni Nesil Ezbere Gidiyor Yapacak Birşey Yok Allah Bizi Korusun İşllah En Kısa Zamanda Okuyan Bir Nesilimiz Olur Bilgisayar Başında Oyun Oynayan Nesil Değil !
  0 0
 • hepimizin temennisi o, inşallah en yakın zamanda. Ama önce şu eğitim sistemini kökten değiştirmek lazım. Dünyanın hiçbir yerinde masasına oturup ders anlatan ve bu bölüm kitabınızın şu sayfasında var diyen okutman kalmadı. Bir bizde var bu numuneler. Bunlar da eğitim sisteminin geriye gitmesi için farkında olmadan hizmet veren insanlar zaten. Eğitim sistemi her sene değişince okutmanlar da ne anlatacağını şaşırıyorlar. Çocuklar zaten hiçbir şey öğrenmiyor. Eğitimsiz nesilden beslenen insanların tehlikeli oyunlarına maruz kalıyorlar.
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.