• “Amerika, Irak’a ve Ortadoğu’ya petrol için saldıracak, oradaki iç karışıklık 10 yıl civarı sürecektir.”
  - “2015 yılında 3.dünya savaşı çıkacak. Çin-Amerika karşıtlarının yarattığı bu savaşın götürüsü çok yüksek olacak. Milyonlarca insan ölecek. Savaşın sonunda dünyada etnik kimlik, kültür kalmayacak. İnsanlar robotikleşme, üst kimliğe bürünme, tanrılaşma evresine girecek, daha az hastalanacak, daha uzun yaşayacak, doğru seçimleri daha rahat verebilecek.”
  - “III. Dünya savaşı’ndan sonra ülkelerin toparlanması 20 yıl sürecek.”
  (bkz:john titor)

  - III. Dünya savaşının neyle yapılacağını bilmiyorum ama, IV. dünya savaşı taşlarla ve sopalarla yapılacak. (bkz:albert einstein)

  - Amerika'nın Suriye'ye gönderdiği askerler ileriki noktada Rus askerleriyle karşılaşıp çatışmaya girerse Bir yanda (Rusya-Çin-İran) ittifakı diğer yanda (ABD-Türkiye- İngiltere ve koalisyon güçleri) ittifakının bulunduğu bir III. dünya savaşı meydana gelebilir. Bu çok düşük bir ihtimal olsa da oldukça korkutucudur. (bkz:ben)
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.