• o direk AKP'nin adamı ya belli bence. Zamanında Adolf Hitler de yapmıştı aynısını saltanatını kuvvetlendirmek için kendisine suikastler düzenletmiş kendisini kötülettirmişti insanlara. Fuat Avni de aynı işi yaptı, insanları algısal olarak hazırladı felaketlere böylece bir ayaklanma çıkmamış oldu.
  Adam önümüzdeki 2 gün içerisinde bomba patlıycak diyo bomba da patlıyo birçok insan ölüyo ama insanlardan isyan yerine şunu duyoyoruz : "Fuat Avni demişti". fuat avni insanları psikolojik olarak bombaya hazırladığı için kimse isyan çıkarmadı zaten beklenen birşeydi.
  Yani kısacası fuat avni toplumu, felaketleri önceden bildirerek psikolojik olarak felaketlere hazırlayan ve ayaklanmasını bu şekilde engelleyen bir karakterdir.
  RTE'nin bir kere bile fuat avni kelimesini ağzına almamasının sebebi de budur zaten işine yaramaktadır. Gerçi bence misyonunu doldurdu fuat avni yavaş yavaş ortadan kaybolur.
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.