• Kastettiğiniz benim galiba ;

  Leş ortadoğundan uzaklaştırdığı için en büyük tebriki hakediyor'' demişsiniz.''ingilizlerin rahatça geçmesine izin veren padişah mı _?'' demişsiniz. Efendim, o ingilizleri, sizin şu övdüğünüz kişi, kendisi soktu bu halka. Danslarını,şapkalarını,balolarını,harflerini,giyimlerini,konuşmalarını( kelimeleri) atatürk getirdi batıyı bu yurda. Sadece sizin tapmanızı sağladı. Aynı şeyleri söylemek istemiyorum ama ''Yunan iti yurtta iken başörtü takamayan nine,atanız gelince ne fark etti ?'' Batıyı getirdi. Halk çarşaf giyemedi, sarık takamadı, arapça yazamadı, Kur'an okuyamadı, bunları okuyunca, idam. Veya başka bir ceza.

  Ortadoğudan uzaklaştırdı dediniz. Siz bir müslüman devleti alıp, harflerini değiştirirseniz, beynini boşaltırsanız, giyimlerini değiştirirseniz, batı elbet buna saygı duyup girmeyecektir bu devlete. Onu başka yollar ile değiştirmeye devam edecektir. Suriye'de batı bugün bunu yapıyor. Sırf müslüman oldukları için parçalıyor. Ha sizin, benim dinime saygınız kalmadıysa, konuşulacak birşey kalmamıştır'' . ''senin dinin sana benim dinim bana'' @Panzerkampfwagen
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.