• Öncelikle @CemUgr , burada, arkadaşlarınızla beraber, bana cahil diyerek, gerici diyerek, üstün gelemessiniz. Onu belirteyim. Burada birbirinizin yorumlarını beğenerek de bir yere varamassınız. Neyse. Bana beyinsiz diyerek de bir yere varamassınız :D .

  Suriye'den Lübnan'dan ... ayıran budur demişsin @texas1963 . Eğer siz bir müslüman devletinin, içine batıyı sokar, harflerini değiştirir, yasalarını değiştirir, balolar, kıyafetler, danslar, sokarsanız kafalarının içine, asarsanız karşı çıkanı, elbette batı bu devleti kendinden kabullenecek ve onu savaş dışında sömürecektir. Suriye de, müslümanlık böyle bir diktatör değiştirilmemişken, batı şimdi saldırıyor. Siz ise atatürk bizi kurtardı diye bağırıyorsunuz. Bizi özümüzden ayırdı.

  Kadınları satan demişsiniz. Lütfen bana bu konuda, bir kaynak, bir delil, ile geliniz ki inanayım. Kemalistlerin sitelerinden bahsetmiyorum. Yahu , madem Kur'an ı biliyorsunuz ve riayet ediyorsunuz. Yani biliyorsunuz ve eminsiniz.

  Kuran: “Gökten indiği sanılan kitapların doğmaları”
  M. Kemal (Kaynak: Söylev ve demeçler, cilt 1, s 389. (1 Kasım 1938′deki son meclis konuşması)

  ''Suçlu Allah’ın dinidir.”
  . M. Kemal (Kaynak: Atatürkün El Yazmaları, Medeni Bilgiler, s 30.)

  Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz.,''
  Atatürk meclis konuşması

  bunları söyleyen mustafa kamaldır. ah pardon ''kemal''. Giyimimizi kuşamımızı batılılaştıran, medreselere kapatan, yazımızı değiştiren atatürke aittir bu sözler. Yanlışım varsa düzeltin , hodri meydan. Ayrıca delil gösterirseniz, daha ikna edici olur. Sayın Cemugr, burada bir şey yazacaksan yaz, hakaret etmekle birşey olmuyor, koskoca adamsın, şu girdiğin hallere bak.
  1 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.