• Hali hazırda hala ülkemizi faşistce, diktatörce yöneten ve gün geçtikçe ülkeyi dağılmaya, yok olmaya, gerilemeye doğru götüren lider Recep tayyip erdoğdandır.İktidarda bulunduğu 13 sene boyunca senede 1 kere yol yapıp, binlerce insanı her sene katleden.Ülkenin her noktasına kendi adamını yerleştirip, ülkenin her noktasını satan. Sadece kendi cebini ve geleceğini düşünen bir lider. En önemlisi ise bence DİN i kullanmasıdır .Eğer aranızda dindar birileri var ise beni anlayacaktır, en basitinden tek bir örnek ile Recep Tayyipin dini ne kadar kötü kullandığını açıklayacağım;Gerçek müslümanlar, gerçekten Allah korkusuna sahip olan müslümanlar şunu çok iyi bilirler ki bir başkasının dini inancını, inanç düzeyini yargılamak, sorgulamak bize düşmez. Bu müslümanlığa haykırı bir davranıştır. Fakat AK Parti zihniyetinin en büyük kötülüğü bu ülkeye AKP lileri müslüman, AKP dışındakileri GAVUR yapan ötekileştirme politikalarıdır. Hoş nedense gözlemlerime bakarak konuşuyorum bugün ne kadar AKP li tanıdığım var ise hepsi gayet dedikoducu, paragöz, müslümanlığı alet edinmiş, kendini müslüman sanan fakat ağzından yalanı dolanı eksik etmeyen insan tipleridir.

    "Unutmayın arkadaşlar, ibadetin gizli olanı makbuldür. Elinde Kuran-ı Kerim ile mitinglere çıkmak dini siyasete alet etmekten başka birşey değildir."
    1 0
  1. Yeni Konu Ekleme

    Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

  2. Arama Butonu

    Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.