texas1963
TEKSAS is a way of life!!
En Beğenilen Yazar Sırası
:
130
Toplam Başlık Sayısı
:
0
Toplam Puanı
:
2
Toplam Giri Sayısı
:
1
Bu Ayki Puanı
:
1
En Aktif Yazar Sırası
:
132
 • Rıza Zarrab

  @adolf2 farkında mısınız bilmiyorum ama AKP'ye dokunan yanıyor. Ya tarafsın ya bertaraf. Bunu terör örgütleri için söylemiyorum. Diğer cemaat, sarraf, vs gibi oluşumlar ve kendi besledikleri adamlarla çıkar çatışması sonucu düştüğü durum bu ve ne yazık ki bu durumdan zararlı çıkanlar bizler oluyoruz. Reza Sarraf'ın bu ülke için ne yaptığı umrumda bile değil, onunda bir çıkarı vardı nihayetinde. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır kardeşim. Halkın paralarını çalan, çalınmasına göz yuman, bunu bildiği halde susan kim varsa o da kul hakkı yemiştir. Bence esas meselede budur aslında.
  0 0
 • muhsin yazıcıoğlu

  Aferin vikipedia arşivini açmayı başarmışsın
  0 0
 • türkiyenin en kötü lideri kimdir

  @CemUgr aynen kardeşim. Ama yapıcak bişi yok. Ben istiyorum ki beyinlerimiz savaşsın ama o silahsız bayım :)
  1 0
 • türkiyenin en kötü lideri kimdir

  @OmarMukhtar kardeşim, ağzına sağlık o kadar güzel yazmışsın ki @CemUgr adeta yerin dibine girdi, tabi elbette bu söylediklerim senin doğruların şimdi gelelim esas doğrulara.

  Senin müslüman bacın sokakta yürüyemiyordu çünkü düşman askerleri bizim bacılarımıza laf atıyordu. Ülkenin genç neferleri eğitim haklarından yoksundu. Evinde Türk Bayrağı'nı gururla asamıyordun. İzin almadan toplu mekanlarda ve kahvelerde oturup sohbet edemiyordun. Hasta, yozlaşmış ve köhne bir Osmanlı Devleti vardı. Kaldı ki 1. Dünya Savaşı'na girip girmeme kararını dahi kendisi verememiş, Orta Doğu ve Arap Yarımadası'ndaki cephelerde savaşan Arap askerleri parayla satın alınmış veya kaçmış. Savaş süresince yaptığı cihat çağrısı bi halta yaramamış. Tüm bu olumsuzluklardan sonra savaş kaybedilmiş. Kazanılan tek cephe Çanakkale cephesidir.
  "Sonrasında imzalanan Sevr Anlaşması'nı da zaten Atatürk imzaladı dimi?" Neyse Sevr anlaşmasıyla ülkenin büyük çoğunluğu itilaf devletlerince paylaşılmış. Elde ne silah var ne asker bi bok kalmamış. Ardından büyük bir Milli Mücadele verilerek ulusun bekası için kararlar alınıp biz bu Sevr anlaşmasını nasıl ortadan kaldırsak diye canlar verilmiş,
  Bence asıl çekemez olan sensin, Osmanlı'ya ihanet etti dediğin adam milletine hizmet etti. Sen ve senin gibi düşünenler bunu burdan defalarca okusunlar. Türkiye'de yapılan devrimler ve inkılaplar, bizi bugün Mısır, Lübnan, Irak ve Suriye'den ayıran en hacimli özelliklerimizdir. Şimdi soruyorum, din diye bağnazca kız çocuklarını mal gibi alıp satan, onları okula göndermeyenler mi dini bütün, yoksa kadın erkek eşitliğine inanıp onları okula gönderip memlekete hakim, savcı, mühendis, doktor yapanlar mı daha dini bütün? Kur'an-ı Kerim oku diye başlar. Okumayan bir kız çocuğu nasıl annelik yapar nasıl bir evlat yetiştirir en büyük örneğisin kardeşim. Seni tekrar tebrik ediyorum.
  0 0
 • türkiyenin en kötü lideri kimdir

  Erbakan zamanında yapılan yolsuzluklar onun üzerine yıkıldı. Aslında emperyalist güçlerin iktidarda olmasını istemediği biriydi Erbakan.
  D8 görüşü ve daha önceki liderlere oranla ülkenin kalkınmasında rol oynamış ve kendi biletini kendisi bu yolla kesmiştir aslında. Tayyip Erdoğan'ın hocalığını yapmış olması onları aynı yolun yolcusu yapmıyor elbette. Diğer söylediklerine katılıyorum fakat Erbakan farklı biriydi. @suryon
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.