• Türkiye'deki sinema filmi yetersizliğinden faydalanmış aşırı abartılmış balon bir filmdir. Sinematografik olarak zaten hiçbir değeri yoktur. Güzel birkaç repliği var evet ama bunların bazıları da Fight Club'dan alınmadır. Mesela Kaybedenler Kulübünde şöyle bir cümle var "Kaybecek bir şeyinin olmaması özgürlükmüş galiba"
    Orjinali Fİght Club'da şöyle geçer "its only after you lost eveything you're free to do anything" yani "yalnızca herşeyini kaybettikten sonra istediğini yapmakta özgür olursun"
  • kaybedenler kulübü dünkü olay değil.yani kaan ve mete 90lardan beri 6.45 yayın evinde (filminde fonksiyonlarından birisi olan) yeraltı kültürünü türkiyeye duyurmaya çalışıyor ki bazı kesimin bunu anlayamadığı bazı kesimin ise ihtiyacı olan materyalin bu olduğunu görebiliyorum.evet film balondur diyemiyorum ancak öyle mattah da değildir.filme çok takılınmamalı kaan çaydamlı ve mete avunduk'un etinden sütünden faydalanılmalı diye düşünüyorum.kaldı ki can gox gülce duru,şenol erdoğan gibi isimlerin çalışmaları bu film aracılığı ile piyasada biraz daha boy göstermeye başlamıştır.

Bu konuda 1 sayfada toplam 2 adet üst yorum vardır.

  1. Yeni Konu Ekleme

    Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

  2. Arama Butonu

    Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.