• Bence sözlüğün ilerlemesi ve kullanımının yaygınlaşması için engel teşkil eden bir durum .
  • Ben bu konuyla ilgi aynı görüşü içeren bir mesaj attım. Hemen dönüş yaptılar haklarını yememek lazım. Sözlük ana sayfa ve iç sayfalarla birleşecekmiş bugün yarın. Fakat temasının farklı olmasının ve alt başlık olmasının sebebini, Türkiye'nin ilk tarih platforumunu oluşturmayı amaçlamaları olarak belirttiler. Yani tüm kategoriler ana sayfada parça parça bulunacak ama her kategorinin teması ayrı olacak.
    Öte yandan bence bu durum sadece yazmak isteyenin yazar olmasını sağlıyor. Bu da bana göre iyi bir durum boş giri daha görmedim her yazarın dolu olması da bununla alakalı bir durum aslında. Ben şahsen yaptıkları işi çok beğeniyorum. Tarih ile ilgili bu bölümü yorumsal, diğer bölümleri ise kaynaklı yaparak tarih ile ilgili her aranılanın bulunmasını sağlıyorlar. Öte yandan gündem haberleri de çok kaliteli magazine ve spora girmiyorlar. Başarılarının devamını diliyoruz

Bu konuda 1 sayfada toplam 2 adet üst yorum vardır.

  1. Yeni Konu Ekleme

    Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

  2. Arama Butonu

    Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.