• bir darbe havası altında , kimin yaptığı bile tam kestirilemeyen darbe girişimidir . köprünün trafiğe kapatılmasıyla başlayan ardından genelkurmay başkanımız orgeneral HULİSİ AKAR'ın rehin alınması ile devam eden olaydır . saat 01.30 ile 02.30 arasında TBMM'nin 3 kere ışıkları kapatılmış askeri helikopterle bombalanması acı üstüne acı eklemiştir . TRT kanalının yayınının kesilmesi ve doğan medya grubu kanallarınında yayınının kesilmesi ile medyaya da darbe vurmuştur . yazamadığım ve atladığım çok şey var biliyorum eklerseniz sevinirim . hepimize geçmiş olsun
 • Her ihtimalle zararli biz halk cikti
 • G..ünüzü anca bu milletin polisi, askeri kurtarır.
  Siz de ya polise ya da askere baş kaldırırsınız.
  Askerler düşürülürken, *özellikle bu ifadeyi kullanmak istedim* şehit edilirlerken onların arkasından ağlıyordunuz. Bir gecede onca askere düşman kesildiniz. Ne oldu? Askerler emirlerini uyguluyor. Kardeşleri karşı karşıya getirdiğiniz.
  Gezi'de sokağa çıkanları terörist ilan ettiniz. Tarih 15-16 Temmuz 2016, şimdi de sokaklardakiler kahraman oldu.
  Ve sizin dediğiniz tek şey "ama asker ateş açtı". Asker o.
  Bir gecede o kadar çok olasılık düşündük ki, gerçekten çok yazık, devlete, millete. Olan halka oldu. Gene şehitlere oldu. Yazık. O kadar asker tutuklandı. ASKER tutuklandı. O kadar çok asker "şehit" oldu. O kadar çok "polis" şehit oldu. Yaptıkları tek şey emirlere uymakken.
  Cidden düşünüyorum ben mi salağım, yoksa bu kadar sokağa dökülme gereği duyan insanlar mı salak? Oysa zararlı olan siz halktı.

Bu konuda 1 sayfada toplam 3 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.