• Bu başlığı açmamın sebebi yazarı olduğumuz ve katkıda bulunmaya çalıştığımız tarihi olaylar sözlüğünün kalitesini korumaktır. Şöyleki şahsım adına sözlükte kurulduğu ilk günden itibaren elimden geldiğince saygı çerçevesinde görüşlerimi dile getirmeye çalışıyorum. ve benim gibi birçok tarihi olaylar sözlük yazarının aynı düşüncelerde olduğunu görüyorum. bu platformu bir tık ileriye taşımak veyahut site yöneticilerinin anket özelliğini getirene kadar bu başlık altında; sitedeki rahatsız olduğumuz konuları din, dil, ırk ayrımcılığı yapanları, burada ergen kafasıyla klavye delikanlığı yapanları, tarihi olaylar statüsüne girmeyecek başlıkları açanları, ve küfür veya uygunsuz içerikleri paylaşanları şikayet etmek için açtım. saygılarımla
 • @sumsukdamat 'ın (bkz:yardımmmmm please!!!) adı altındaki başlığın silinmesi gerekmektedir. to sözlüğünün kişiye özel bir çıkar vb. özellikteki bir başlığın olmaması kanaatindeyim. ödev yaptırmak için diğer kaynakları kullanmalı bu platformun kalitesi düşmemeli. to sözlük yönetimi bilgilerinize.
 • komple sözlüğü şikayet ediyorum, sadece ben yazıcam... binicem üstün vurucam kırbacı vurucam kırbacı...

  böyle şikayet etmek yerine derdini pm yoluyla(ki olmalı) bildirsen ona yardımcı olup görüşlerini veya edindiğin kaynakları bildirsen falan...

  ayrıca bence çokta kaliteli değil. yani kalitesiz değil ama çok kaliteli değil. zaten ortada troll falan varsa gereği yapılır. basit tanımlar giriyoruz henüz, şöyle kalite artırılabilir, yazılmak istenen konu hakkında detaylı araştırma yapılır, olay sosyolojik,ekonomik,siyasi,kültürel yönden ele alınır sonra bunların sonuçlarından bahsedilir. tabii kolay iş değil bu ama kalite böyle artılır.

  neyse bende akıl vereceğime imla hatalarımı düzeltiyim hehe

  ayrıca başlıklar için şikayete ayrı bir başlığa gerek yok boşuna yer kaybı mod falan vardır anlatırsın

Bu konuda 1 sayfada toplam 3 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.