• Yavuz Sultan Selim İstanbul’dan ordusunun önünde sefere çıkar. Sene 1516 bugünkü Suriye sınırına gelir. Yavuz Mercidabık’da Memluk ordusunu yener dağılmasını sağlar. Suriye’ye girer. Şama gelince ilk işi Emevi camiine gider. namaz kılar. Üzerindeki ceketini caminin imamına hediye eder. (bu ceket 1969 da bugünkü para ile altı milyon Türk lirasına alıcı bulur.)
  Yavuzun bir özelliği ordusunun önünde gideceği yeri kimseye söylemez kedisinden başkası bilmez. Mesela 1514 de sefere çıkar. Bu günkü Elbistan’a gelir karargahını kurar bir hafta bekler. Ordunun İran üzerine mi gideceği Mısır üzerine mi gideceğini sadece kendisi bilir. Bir hafta süre ile hem Mısırda hem de İran’da hazırlıklar yapılır. Bir hafta sonra ordunun başına geçer çaldırana İran üzerine ilerler.
  1516 da Halep’te de benzeri bir olay yaşanır. Halep’e gelir. Adana’dan Lübnan’a kadar uzanan şeritte yerleşen Nusayri kabalistlerin tüm ileri gelenlerini, şeyhlerini Halep’e davet eder. Bu davete Nusayriler icabet eder. Eşleri ile beraber yetmiş bin Nusayri Halebe gelir. olacakları yavuz sultan selimden başkası bilmemektedir. (bu sayı Nusayri kaynaklarında geçer)

  kendi rivayetlerine göre yetmiş bin Nusayri eşleri ile birlikte icabet ederler. Yavuz Sultan Selim Şevkler halebe gelen Nusayri erkeklerinin hepsini idam eder. Hanımları için bir ferman yayınlar. Ferman şöyledir: “ Kocalarınız ve dedeleriniz Moğol istilacılar ve haçlılara yardım ettiler. Yataklık yaptılar. Yüz binlerce Müslümanın öldürülmesine neden oldular. Bu ihanetlerinin bedelini kocalarınız ödediler. Haca giden hacıları soyan taciz eden Nusayriler bu amellerine devam etmeleri halinde tekrar cezalandırılacakları biline. Cezasını çeken kocalarınızla nikahınız düşmüştür. Sünni Müslüman erkeklerle evlenmeniz huzuru sağlamanız beklenir. …..” yıl 1516.

  Yavuz sultan selim mısırdan dönüşte bugün İsrailin işgalindeki Golan tepelerine ve Türkmen dağına Türkmenleri muhafız olarak yerleştirir. Amaç bölgedeki Nusayrinlerin hacıları taciz etmelerini önlemektir. Halep operasyonundan sonra dört yüz yıl Türkmenlere iş düşmez. Nusayriler gizli kin ve intikam besledikleri Sünnilere kuzu sarması olurlar. Osmanlının sadık dostları olurlar.

  Aradan beş yüz yıl geçti günümüz süper güçleri Suriye’ye girdiler aynı Yavuz Sultan Selim gibi. Amerika girdi. Rusya girdi Fransa girdi, Almanya girdi İngiltere girdi. Ne dediler “Ey Nusayriler siz bidon bombaları ile çocukları öldürdünüz, gazlarla esir aldığını binlerce savunmasız insanı katlettiniz. İnsanları aç sefil ve perişan bıraktınız. 1980 de kırk bin insanı Müslüman olduğu için topyekun katlettiniz. Beşer Esed ve kadrosu BAAS parti üyeleri, Nusayri Yahudilerin ileri gelenleri, gelin bakalım bu yaptıklarınızın hesabını verin” mi dediler yoksa bu yapılanları destek olup yenilerini mi eklediler.

  İmal ettikleri daiş ve pyd ile Nusayri Yahudi katillerine yeni katliam alanlarımı açtılar. Havadan atılan bombalarla daişin Müslüman unsurlarını mı katlettiler. Esede destek mi verdiler. Savunmasız Türkmenleri mi katlettiler. Yahudi Kürtleri kullanıp bölgede yeni soykırımın kapılarını mı araladılar. Müslümanları topluca imha etmenin şeytani meşruiyet senaryolarını ürettiler.
  Bizim sözüm ona Müslüman köşe yazar ve TV yorumcularına da bu mason soykırımcıların katliamlarına meşruiyet kazandırmak düştü. Hangi tv kanalını açsak aaa Ruslar böyle yaptı, sıcak denizlere inmek Suriye’de üslerini korumak istiyorlar. aaa Amerika bölgede gaz var gaz almaya geldi, aaa Almanya Fransa bölgeyi terörden temizliyecekti el kaide engel oldu. Kuvvet dengesi Amerikadan Avrupaya kaydı. Yakında Çine kayacak.
  Ne Avrupası,
  ne Amerikası,
  ne Rusyası, ne PYD si ne DAİŞi. hepsi bir elin parmakları. Hepsi de MOĞOL ORDUSU, TAPINAKÇI YAHUDİLERİN ÖNDERLİĞİNDE HAÇLI ORDUSU yataklık yapan Yahudi Nusayriler.

  ABD ve Rusya anlaşıyor. Ne diye anlaşıyor Suriye’de can derdine düşmüş Türkmenleri katletmek ve sürmek için anlaşıyor. ABD nin onayı ile Rusya Türkmenleri vuruyor. Bizim dış işleri, belki de el mahkum Amerikalı ağabeyleriyle Nato dostluk görüşmesi yapıyor. Bunuda çirkin ve habis olanı İslami tandanslı gazetelerimiz ciddi ciddi yazıyor. Ulan Allah belanızı versin sizin gibi aydın ve elit adamın. Hiçbir şey bilmezseniz Rusya’yı elinde tutan oligarkların Yahudi kimliği ortalığa düştü onu da mı okumadınız. Ulan hayvan oğlu hayvanlar Rusya’da devletle rekabet edecek kadar servet ve para sahibi olan Yahudi Abramoviçin sıfırdan bu serveti nasıl elde ettiğini hiç mi tefekkür etmediniz. Abd nin Rusya gibi kabalist mason Yahudi devleti olduğunu soykırım üzerine kurulu olduğunu hiç mi okuyup öğrenmediniz? Siz efendilerinizin oranıza buranıza vurduğu prof damgasından boynunuza astığı diploma tasmasından başka bir şey görmez misiniz?

  Yavuz Sultan Selim’den tam dört yüz sene sonra 1909 da İstanbul Yahudi soykırımcı İttihat Terakkinin eline geçer bu Müslümanların Beşer Esedin kanaslı askerlerinin elinde geçmesi demektir. Esedin kanaslı Yahudi Nusayri askerleri sokağa çıkan küçük Müslüman çocukları öldürmesi ile ünlüdür.

  Hayırlı günler dilerim..
 • Öncelikle hayırlı bir akşam dilerim sana ve tüm sözlük ailesine. @malcolm bılerek ayrı yazıyorum ki mıllet okumak ıcın ıkı kere tıklama yapmasın...

  Rusya ve Yahudileri anlamak için bundan 1200 yıl öncesine yani hazar devletine kadar inmek lazım.Bu bin yıllık kadim dostluğu anlarsak ilişkileri, bağları daha iyi kavrayabiliriz.Yanı eğer şuanki konjüktur de Türkiye ye birşey olmuyor ve herşeye rağmen ayakta kalabiliyor ise  belkide onun sebebi Hazar Türk  devletidir..?

  Rusyada kızıl devrim maskesi altında bir sıyonızm planı hayata geçildi. Hıristiyanlardan nefret eden, etnik nefretle yönlendirilen ve vicdan azabı çekmeden tamı  66 milyon kişi öldürüldü. Rus halkı üzerinde bir istila ve fetih operasyonuydu, malesef başarılı oldular. Lenin, Troçki, Stalin vsvs o devrim de yer alan birtane şahıs bile rus kökenli değil hepsi yahudı. Şimdi anladınız mı o soykırımların sebebinin bu kabalacı yahudilerin olduğunu..!  Arkadaşlar kabala, senden olmayan herkesi öldür der, öldürdüğü hristıyan ve müslüman için  fazla fazla sevap verdiğini soyler. Vel hasıl hristıyan ve musevilerın amansız kapışması 2000 yıldır vardır. Taaaaa musevilerın, hz isa yı romaya satmasına kadar surer. Hanı diyorlar ya Türkiye iki savaşta da çok büyük kayıplar verdi işte türklügü bitirme projesi falan yahu siz Hıristiyanların kaç milyon kayıp verdiğini bılıyırmusunuz?  Acaba Bolşevik devrimi olmasa idi, Türkiye kurulabilirmıydı? 

  1) rusyada devrim yapan kızıl sionistler trabzona kadar gelen rus ordularını derhal çekmez ve osmanlıyı yutar anadoluda soykırım yapar, Türklüğü ve islamı ortadan kaldırırlardı. ama ordularını çektiler ve dünya tarihinin yazıp yazabileceği en büyük soykırımı hristiyan ruslara ve ukraynalılara yaptılar.
  2) osmanlıyı işgal eden ingiliz ve fransızlar ya kendileri, yada destek verecekleri çeteleri eliyle anadoluda bir soy kırım yapardı. ama yapmadılar 2 sene sonra geldikleri gibi çekip gittiler ve sanki kendileri yenilmiş gibi yeni kurulan ankara hükümetiyle barış anlaşması imzaladılar.
  3) zayıf Türkiye cumhuriyetini 2. dünya savaşına sokarlardı ve Türkiye cumhuriyetide bunun altından kalkamaz dağılıp giderdi.
  4) veya orta avrupayı ve balkanları buldozer gibi ezip geçerek edirne kapısına dayanan hitlerin ordusu durmaz ve aradığı petrole ulaşmak için kuzey ıraka kadar devam ederdi..Adolf Hitler İsmet İnönü'ye bir mektup yazıyor ve mektupta Bulgaristan sınırına kadar geleceklerini ama Türkiye'ye 50 kilometre kala duracaklarını ve asla saldırmayacaklarını söylüyor. vede öyle yaptı.

  Neyse Putin den devam edelim..! Ilımlı rahmanı bir eskenaz yahudısı olan Putin,  dıger eskenaz Yahudileri ile iş birliği yapıyor. Örnek vermek gerekirse ; 40 bin tane yahudı, kırımlı olmak için başvurdu ve Putin bunları yavaş yavaş kabul ediyor. İsrail'in İlerici Liberal Demokrat Partisi genel başkanı olan Alexander Redko ya bu konu soruluyor ve cevabı, Putin'e gönderdiği konuşmada tüm bu insanların (Yahudilerin) Rusya ve Kırım'ın birleşmesini umutla destekleyen çok yetenekli profesyonellerin olduğunu söylüyor.

  Şimdi neden Ukrayna bu kadar önemli dersek eğer, Karaım mezhebının çıktığı yerdır kırım ve hazarların başkenti olacaktır.Sıze bir örnek veriyim biraz carpıcı olacak fakat ne kadar ıcımızdeler görün diye. Efendım Ahmet Davutoğlu kırımdan Konya ya gocmus ve  kendisi karaım.Davutoğlu soyadını sonradan alıyor ve  Evetttt neden Davutoğlu?  Söyleyelim, karaım mezhebının kurucusu anan ben David olduğu için bir şekilde onu yaşatıyor. Keza kızının adı  Bike, bu isim musevilerın en sevdiği isim ve bunun gibi bir çok kanıt ile gelınebılır.

  Kırımı anladık oynanan büyük oyunu anladık hee şunu da ekleyeyim israil içinde de savaş var salt tevrada inanan yahudı kesim bu eskenazları hiç sevmez "Isak rami " suikastinin arka planına bir bakın derim. Yad bizim Mavi Marmara olayına. Şimdi dünyada ırk ayırmadan hatta yahudı olmasına rağmen mezhep yüzunden kendi ırkındakılerı öldüren bu banker takımı nereli?  Rothschıld ailesi, Rockefeller ve Kissinger de hazar.  @malcolm , reis Tayip Erdoğan diyor ya üst akıl  üst akıl diye hehh bu üst akıl hep hazaryadan göçmüş avrupalı takım..! Bakalım Kissinger ne diyor ;
  'Kissinger, İsrail'in 10 yıl içinde artık var olmayacağını söyledi'
  New York Post dedikodu köşe yazarı Cindy Adams, eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger'ın İsrail'in 10 yıl içinde var olmayacağını söylediğini bildirdi. Yahudi Telgraf Ajansı'na göre    Kissinger yetkilisi, raporu reddetti.
  Cindy Adams konu ile ilgili New York Post tarafından yayınlanan bir çalışmada yazdı:
  Bana açıklamasında Henry Kissinger söyledi  ve benimki kelimesi kelimesine alıntı:" On yıl içinde artık İsrail olmayacak.
  not: Kissingerın bunu söylediği tarih 2012. yani ona göre israilin 5,6 yılı kaldı. Bu tür dedikodular bu aralar çok çıkmaya başladı. Manıpule'de olabilir.
  Bak şunu açıkça söyleyebilirim son gelişmeler ile Türkiye ye hiç birşey olmaz ekonomisi daha da büyür 2023 hayalımıze kavuşuruz. Putın savaş planlıyor ve Hıristiyan görünerek çok Rus ve Ukrayna kanı akıtacak.

  Allah sonumuzu hayır etsin...

Bu konuda 1 sayfada toplam 2 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.