• MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN TARİHİ GÖREVİ BÖLÜM 3
  Osmanlı devleti 1909 da yıkıldı ve son buldu. Osmanlı devletini günümüzün Kemalist kabalacı gizli yahudileri yıktı. Yani CHP ve yavruları masonik partilerin dedeleri yıktılar. Devleti gizlice ellerine geçirip gasp ettiler. Cumhuriyet denilen Yahudi egemenliği gerçekte 1909 da kuruldu. (hareket ordusu İstanbul Müslüman katliamı ve sultan Abdulhamidin azli) Kuzuların çobanı kurtlar olmuştu. Padişahın çevresinde bir tane dahi Müslüman veya Türk yönetici bırakılmadı. 1909 istanbul Yahudi devleti Osmanlı Müslüman devletini yıkmakla kalmadı, Osmanlı kanına ırklarına soykırım yaparak egemenliklerini perçinlediler. Galiçya, makedonaya, Romanya, nargin, Çanakkale, Sarıkamış, yemen, sina ırak, Filistin cephelerinde Müslümanlar iki ateş arasında imha edildiler. Müslümanların komutanları ve siyasi liderleri sözde savaştıkları düşman komutanları ile aynı kan iman ve politikanın neferleri idiler.
  Osmanlı devletinin yıkılışında ve yerine Yahudilerin egemen olduğu Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunda, İçimizdeki sebatay ve kripto Yahudiler ve masonlara locistik ve dıştan desteği ABD İngiltere Fransa Almanya İtalya verdiler. İçimizdeki bu beş yüzlü gizli düşmanın beyni ittihat terakki daha sonra CHP dir.
  Mustafa kemal ve Yahudi arkadaşlarının kurduğu parti CHP ni tüm üyeleri ittihat terakki ve mason locaları üyeleridir. CHP Müslüman Türk ırkına ve diğer Anadolu milletlerine soykırım uygulamaktan Osmanlı Müslüman devletini yıkmak yerine satanist Yahudi yönetimini kurmaktan suçludur.
  Osmanlı devletinin Müslüman isimli, maskeli Yahudilerin eline geçmesiyle İslam aleminin yönetimi de onların elinde geçti.
  1909 da sahipsiz kalan Osmanlı milletleri ve İslam dünyası üzerinde operasyonlar başladı. Bu operasyonların özünde soykırım vardı. Osmanlı yönetimindeki tüm milletleri soykırımdan nasiplerini aldılar. Soykırımın en büyük maskesi ve silahı düşmanlar oluşturmak milletleri cephelerde boğazlamaktır.
  Birinci dünya savaşında tüm tarafları aynı beyin, aynı iman, aynı din, aynı Yahudi mason tarikatı yönetti. Asla Alman devleti ve müttefikleri olmadı, düşmanları İngiltere Rusaya Fransa olmadı. Savaşın kurmayları Hepside aynı mason localarında planlanan projenin değişik kardeşleri ve neferleri idiler.
  Anadolu’da soykırım yapan ittihatçılar ve sözde savaştıkları İngiliz Rus ve Almanlar, kurtuluş savaşı denilen kurguda da aynı ittihatçılarla omuz omuza çalıştılar.
  Anadolu’yu işgal eden devletler Anadoluda Yahudi egemenliğinin kurulmasında garantör devletlerdir.
  Anadolu insanı birinci dünya savaşı aldatmacası ile kendilerine katliam uygulayan ittihatçılara kin ve nefret besliyordu. Bu nedenle Anadolu işgal edildi. İşgalciler bu katillerin egemenliğini ve güvenliğini sağladılar ve çekildiler. Sözde Çanakkale’de yarım milyon insanının öldüğü İngiltere taş dahi atmadan balo düzenleyerek tapınakçı Yahudi CHP lilere istanbulu terk etti. Çünkü Anadolu da ve istanbulda Yahudi nüfusun egemenliği sağlanmıştı.
  Türkiyedeki ittihatçı ve günümüzde altı milyonu bulan gizli Yahudiler, dostları kandaşları Yunanlı, İngiliz ve Fransızlara karşı sözde zafer kazanmışlardı. Türkler bu kahraman ve kurtarıcılara biat etmek ve boyun etmek zorundaydılar. Çünkü vatanı ve milletin namusunu sözde onlar kurtarmışlardı.
  Ne büyük alçaklık ve iki yüzlülüktür ki cumhuriyetin bu sahte kurtarıcıları, gerçekte gizli katilleri, Fransız ritine göre şeytana taptılar. İtalyadaki mason şeyhi BORCA MİŞON’ una bağlı çalıştılar.
  Türkler, Müslümanlar, atalarını katleden ittihatçı katillerin yeniden boyunduruğu altına girdiler. Adına da cumhuriyet ve kurtuluş dediler.
  MUSTAFA KEMAL ATATÜRKE DÜNYA YAHUDİ İMPARATORLUĞU ÖNEMLİ GÖREV VE SORUMLULUK YÜKLENDİ. BU GÖREV MUSTAFA KEMAL SAMSUNA ÇIKARKEN İNGİLİZ TAPINAKÇILAR TARAFINDAN ELİNE YOL HARİTASI OLARAK VERİLDİ. HARİTADA YAZMASADA HEDEF TÜRKLERİN ANADOLUDA TOPYEKÜN İMHASI KIRIMI İDİ. TÜM PLAN BU AMACA YÖNELİK İDİ.
  1907 BERLİN SİYONİST KONGRESİNDE ALINAN KARAR; ANADOLUDAN TÜRKLERİN TOPYEKÜN KATLİ YERİNE ÇERKEZ MASKELİ YAHUDİ DEVLETİNİN KURULMASIDIR;
  (BU PARAĞRAF BİRAZ TEKRAR OLACAK AMA DİKKAT EDİN VE LÜTFEN TÜM MÜZLÜMANLARIN BİR ÇOK KEZ OKUMASINI ÖNERİYORUM. )
  BU PARAĞRAFIN AÇIK, ALENİ BELGE VE BİLGİLERİ TELGRAF NUMARALARI KAZIM KARABEKİRİN “PAŞALARIN KAVGASI” ADLI KİTAPTA KAYITLIDIR. BU KİTAP ÇOK KEZ YASAKLANDI YAKILDI.
  MUSTAFA KEMAL SİVASTA ÇEVRESİNDEKİ YAHUDİ ASILLI MASON TEMSİL HEYETİ İLE BİRLİKTE VEYA İNGİLİZ TAPINAKÇI YAHUDİ SUBAYLARIN ELLERİNE VERDİĞİ YOL HARİTASINA GÖRE, ANADOLUDA TÜM TÜRK ERKEKLERİ SEFERBERLİKLE ASKERE ALINACAKTI. MUSTAFA KEMAL KAZIM KARABEKİRE ÇEKTİĞİ TELGRAFLA TOPLANACAK TÜM ANADOLU TÜRK ERKEKLERİNİN KAFKAS SEFERİNE ÇIKMALARINI DAYATTI. HEDEF KAFKAS FEDERASYONU KURMAK, SOVYET ORDUSU İLE SAVAŞMAK, KAFKASYAYI KURTARMAKTI. KİMLER VARDI KAFKASYADA ERMENİLER, GÜRCÜLER, ABAZALAR. DÜNYA YAHUDİ DEVLETLERİ SARIKAMIŞDA İÇTİKLERİ MÜSLÜMAN KANINI ÖZLEMİŞCESİNE AYNISINI TEKRARLAMAK İSTEMİŞLERDİ. BU SEFER HEDEF NİHAİ İDİ. TÜRK ERKEKLERİ KAFKASYADA İMHA EDİLİRKEN BATIDA ÇOCUK, KADIN VE YAŞLILARDAN OLUŞAN TÜRK IRKI TOPYEKÜN KATLEDİLECEKTİ.
  MUSTAFA KEMAL VE ARKADAŞLARI KAFKAS SEFERİ İÇİN İSRAR ETTİ. BU ISRARI MUSTAFA KEMALİN ERZURUMDA SİLAHLARINI TESLİM ETMİYEN VE İŞGAL EDİLMEMİŞ ERZURUMA ÇEKTİĞİ TELGRAFLARDA OKUYABİLİRİZ. (PAŞALARIN KAVGASI. KAZIM KARABEKİR)
  ADININ BAŞINA ÇERKEZ LAKABI EKLENMİŞ YAHUDİ SUBAY VE ERMENİ KIRIMINDAN TECRÜBELİ, ÖZEL EĞİTİLMİŞ ÇETELER TÜRK KIRIMI İÇİN HAZIR BEKLİYORLARDI. BU KATİLLERİN EN İLERİ GELENLERİ YUNAN SAFLARINA GEÇMİŞ ÇERKEZ ETHEM VE KUŞCUBAŞI EŞREFTİ.
  MONDOROSU ATEŞKES ANLAŞMASINI YAHUDİ MASON RAUF ORBAY İMZALIYARAK FRANSIZ VE İNGİLİZ DOSTLARINI ANADOLUYU İŞGALE DAVET ETTİ. TÜRK ORDUSUNUN SİLAHLARINI TESLİM ETMESİ Nİ ANADOLUYU GERKİRSE İŞGAL EDECEKLERİ 7. MADDEYİ ANLAŞMAYA EKLETTİ. DOĞUDA KAZIM KARABEKİR VE DELİ HALİT PAŞA SİLAHLARI İNGİLİZLERE TESLİM ETMEDİ, ERATI DAĞITMADI. CUMHURİYET KURULUNCA DELİ HALİT PAŞA BU DAVRANIŞINI BEDELİNİ MECLİSTE SIRTINDAN HANÇERLENEREK ÖLDÜRÜLEREK ÖDEDİ. KAZIM KARABEKİR İDAMA MAHKUM EDİLDİ. ÖZEL İZİNLE KURTULDU.
  MUSTAFA KEMAL KAZIM KARABEKİR PAŞAYI KAFKAS SEFERİ İÇİN İKNA EDEMEDİ. KAZIM KARABEKİR KAFKAS SEFERİNİN BİR CİNAYET OLACAĞINI AKLIN KABUL EDEMİYECEĞİNİ BATIDA YUNANLILAR İŞGALE BAŞLAMIŞKEN BÖYLE BİR SEFERİN ÇILGINLIK OLACAĞINI SÖYLİYEREK BUNA KARŞI GELDİ.
  EGE BÖLGESİNDE, NASIL OLSA TOPYEKÜN ÖLECEKLER DİYE YAHUDİ ÇERKEZ ETEM VE KATİLLER SÜRÜSÜ TÜRKLERİN MÜCEVHER VE HAYVANLARINI GASB ETTİLER. HAYVANLARI YAHUDİNİN BOL OLDUĞU İSTANBUL YAKINLARINA KOCAELİNE DOĞRU SÜRDÜLER.
  KAFKAS PROJESİNİN VE SOYKIRIMIN UYGULANAMAYIŞINI GÖRÜŞMEK ÜZERE GENERAL HARBURT AMERİKADAN BİR HEYETLE SİVASA GELDİ. SİVASTA GÖRÜŞMELER YAPTILAR. GÖRÜŞMELERİN TUTANAĞI ABD YE GİTTİ. VE ABD DE DÜNYA YAHUDİ KONGRESİ, SİVASDAKİ BU KRİPTO YAHUDİ TEMSİL HEYETİNİN DE DURUMUNU GÖZ ÖNÜNE TUTARAK TASLAĞI DEĞİŞTİRDİ. YANİ 1907 BERLİ SİYON KONGRESİNDE ALINAN KARAR; TÜRKLERİN ANADOLUDAN ATILMASI VEYA TOPYEKÜN İMHASI KARARI DEĞİŞTİMEK ZORUNDA KALDILAR. 1907 BERLİN SİYON KONGRESİNDE ALINAN BU İMHA VE KIRIM KARARINI KABUL ETTİREN DELEGE, OSMANLI BAŞ DELEGASYONU MUSTAFA KEMALİN EN YAKIN DOSTU KEMALİZM ADLI KİTABIN YAZARI HAHAM MOİZ KOHEN (TEKİN ALP) İDİ.
  GENERAL HARBURT VE HEYETİNİN SİVASA GELİŞ NEDENİ OLARAK; DOĞU ANADOLUDA ERMENİ NÜFUSUNUN ORANINI TESBİT ETMEK VE BURADA BİR ERMENİ DEVLETİNİN KURULUP KURULAMAYACAĞINI RAPOR ETMEK GİBİ İĞRENÇ BİR YALAN VE BAHANE UYDURDULAR. DOĞU ANADOLUDAKİ ERMENİ NÜFUSUNUN BALKANLARDAN GELEN SOYKIRIMCI YAHUDİ ÇETELER TARAFINDAN İMHA EDİLDİĞİNİ ABD ÇOK İYİ BİLİYORDU. HATTA YILLAR ÖNCE GİZLİ İKİ AMERİKAN GEMİSİ BU ÇETELERİN SİLAHLARINI GİZLİ OLARAK DALMAÇYA KIYILARINA GETİRİP TESLİM ETTİ. TESLİM ALAN İTTİHATÇILARIN RUHANİ LİDERİ EMENUEL KARASSUDUR. HARBURTUN ERMENİ RAPORU HAZIRLAMASI TAM BİR YALANDIR.
  MUSTAFA KEMAL 27 ARALIK 1919 DA ANKARAYA GELDİ. ANKARA İNGİLİZLERİN İŞGALİ ALTINDA İDİ. ÇERKEZ ETEM KIRIM EMRİNİ ALAMAYINCA ANKARAYA BASKIN YAPTI. ANKARALI YAHUDİLER ÇERKEZ ETEMİ BÜYÜK BİR KAHRAMAN OLARAK KARŞILADI. ANKARADA ÜSTÜ AÇIK ARABADA ŞEREF TURU ATTI. PLANIN DEĞİŞTİĞİ ANLATILDI. BUNA RAĞMEN ÇERKEZ ETEM BATIDA KIRIMLARA DEVAM ETTİ.
  YOZGATTA ÇIKAN İSYANI ANKARALI KUVAYI MİLLİYECİLER BASTIRMAKTA ZORLUK ÇEKTİLER. ATATÜRK VE ARKADAŞLARI ÇERKEZ ETEMİ YUNAN SAFLARINDAN ÇAĞIRDILAR. ÇERKEZ ETEM YOZGATA GİDERKEN VE YOZGATTA OLUK OLUK MÜSLÜMAN KANI AKITARAK İSYANI BASTIRDI.
  ÇERKEZ ETEM SAKALLI NURETTİN VE TOPAL OSMAN MUSTAFA KEMALİN VE YAHUDİ KURMAYLARIN İNFAZ ALAY KOMUTANLARIDIR.
  SİVASTA A PLANI TERKEDİLDİ B PLANINA GEÇİLDİ. PİCOT PLANI. UYGULANDI. BU PLANA GÖRE; TÜRKLERİN MÜSLÜMANLARIN KUL HAYVAN IRGAT YAHUDİNİN SAHİP VE TANRI OLDUĞU BİR YÖNETİM KURULMASIDIR.
  BU PROJELER ABD MASON YAHUDİ DEVLETİNDE HAZIRLANDI. ALMANYA, RUSYA, İNGİLTERE, FRANSA İTALYA MASON YAHUDİ DEVLETLERİNİN İTTİHATÇILARA LOJİSTİK DESTEĞİ İLE UYGULANDI.
  YAHUDİ IRKI VE NÜFUSUNUN EGEMEN, SAHİP VE TANRI OLDUĞU TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURDULAR. DÜNYANIN EN ZENGİN TOPRAKLARI PASELLENEREK ÇİFLİKLER HALİNDE YAHUDİLERİN ÜZERİNE TAPULANDI. ANADOLUDA MÜSLÜMANLARI AÇLIK HASTALIK TERÖR İŞKENCE VE DARBELERLE KONTROL ALTINDA TUTTULAR. KUL SATATÜSÜNÜ AŞMALARINI ENGELLEDİLER. ADINADA CUMHURİYET VE LAİKLİK DEDİLER.
  EGEYE ÇIKAN YUNANLI FİGÜRAN ERLER KENDİ IRKININ SÜRÜLMESİ AMACI İÇİN SAVAŞTILAR. BÜYÜK YUNANİSTAN MEGOLA İDEA DOLDURUŞUNA GELDİLER. TÜRKLERDE YİNE YAHUDİ TEORİSYENLER VAMBERİ, LEON COHEN, TEKİN ALP, NAZIM HİKMETİN DEDESİ BORZEÇKİ GİBİ YAHUDİLERİN BEYİN VE DOKTİRİNER ÇALIŞMALARIYLA HAZIRLANAN TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ KULLANILARAK SOYKIRIMA SÜRÜKLENDİLER.
  ERMENİLERDE AYNI AKİBETE UĞRADILAR. TAŞNAK GERÇEKTE YAHUDİ PARTİSİ SER YAHUDİ MASON LOCASINDA KURULDU. TAŞNAK PAKRUDİN PARTİSİ ERMENİLERİ DENİZDEN DENİZE YANİ HAZAR DENİZİNDEN AKDENİZE ERMENİSTAN YALAN VE ALDATMACASI İLE AYAĞA KALDIRDI VE KURŞUNA DİZDİLER. BU KATLİAMIN BAŞI ABD YARDIMCILARI FRANSA ALMANYA İTALYA RUSYADIR ASLA TÜRKLER VE KÜRTLER DEĞİLDİR. BU ÇOK UZUN VE DERİN BİR KONUDUR TÜM DOKÜMAN VE BELGELERİ TARAFIMDA SAKLIDIR. ERMENİLERE KIRIM UYGULAYAN YAHUDİ MASON PARTİSİ TAŞNAK PARTİSİ BUGÜN ERMENİSTANA HAKİMDİR. TÜRKİYEDE Kİ CHP MHP HDP İLE YAHUDİ KAN VE İMAN BAĞI VARDIR.
  TÜRKLER DÜŞMANLARININ KATİLLERİNİN EGEMENLİĞİ İÇİN BİN YILLIK DOSTLARI YUNANLILARLA SAKARYADA SAVAŞTILAR, SAVAŞTIRILDILAR.
  ABD DE PLANLANIP FRANSANIN SURİYE VALİSİ PİCOT TARAFINDAN SİVASA GETİRİLEN YOL HARİTASI, PROJE VE STRATEJİ GÜNÜMÜZ TÜRKİYESİNE KADAR GELDİ. 2005 YILINDA RECEP TAYYİP ERDOĞANIN DARBE VEYA SUİKASTLA DÜŞÜRÜLEMEMESİ VE ZAMAN İÇERİSİNDE NEOCAN MASON GİZLİ YAHUDİLERİN KURMAYLARIN DEVLET KADEMELERİNDEN TASFİYESİ İLE BU YAPIDA DELİK AÇILDI. YÜZYIL SONRA İLK KEZ GÜDÜMLÜ OLMAYAN MÜSLÜMAN İRADESİ ANADOLUDA YÖNETİME ORTAK OLDU.
  TAYYİP ERDOĞANLA BERABER, TÜRKİYENİN FAİZ VE MASON LOCALARI ÜZERİNDEN SOYULMASININ KISMEN ENGELLENMESİ BU PİCOT PLAN VE PROJESİNİN YARA ALMASINI SAĞLADI. BU YARA HALA TÜRKİYE VE DÜNYANIN GÜNDEMİNDEDİR. TÜRKİYEDE YAHUDİ EGEMENLİĞİNİN SON BULMASI BELKİDE DÜNYA TARİHİNİN EN ÖNEMLİ DÖNÜM NOKTALARINDAN BİRİ OLACAKTIR.
  TÜRK KURTULUŞ SAVAŞI DEDİKLERİ SENARYONUN AYNISI SURİYEDE UYGULANIYOR. ANADOLU TOPRAKLARINI, ŞEHİRLERİ TÜRK ERMENİ RUM NÜFUSU KATLEDEREK VE SÜRGÜN EDEREK GİZLİ YAHUDİLER ÜZERLERİNE TAPULADILAR. MÜSLÜMANLARI VERİMSİZ VE DAĞLIK ALANLARDA SÜREREK, KÜÇÜK ARAZİ PARÇALARI İLE YOKSULLUĞA VE IRGATLIĞA MAHKUM ETTİLER.
  BUGÜN DE SURİYEYİ BOŞALTIYORLAR. VE TOPRAKLARI YAHUDİLERİN ÜZERLERİNE TAPULANIYOR. OPERASYONA TÜRK KURTULUŞ SAVAŞI SENARYOSUNDA OLDUĞU GİBİ RUSYA ABD İSRAİL FRANSA İNGİLTERE KATILIYOR.
  . TÜRK KURTULUŞ SAVAŞINDA YUNAN TÜRK FRANSI İNGİLİZ İTALYAN VE RUS SUBAY VE SİYASİLERİN HEPSİDE YAHUDİ VE AYNI CEPHE İDİ. BAŞLARI ABD İDİ. BUGÜNDE SURİYEDE ESED RUSYA DAİŞ PYD VE DİĞER BAZI YEREL İNFAZ GÜÇLERİNİN TEK EL İSRAİL YÖNETMEKTEDİR. GARÖNTÖR VE DESTEK SAĞLAYAN DEVLETLER İSE RUSYA ABD İNGİLTERE VE FRANSADIR. AMAÇ SURİYEYİ MÜSLÜMANLARDAN BOŞALTMAK SÜRMEK IRGATLAŞTIRMAK VE TOPRAKLARI YAHUDİLERİN ÜZERİNE TAPULAMAK. ADI DA KÜRT KURTULUŞ HAREKETİ. GERÇEKTE KÜRT KÖLELİK HAREKETİDİR. KÜRTLER PYD VE PKK ARACILIĞI İLE PAGAN YAHUDİLERİN BOYUNDURUĞUNA SOKULMAKTADIR.
  3 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.