Degisik
1 cumle icin uye oldum
En Beğenilen Yazar Sırası
:
193
Toplam Başlık Sayısı
:
0
Toplam Puanı
:
1
Toplam Giri Sayısı
:
2
Bu Ayki Puanı
:
1
En Aktif Yazar Sırası
:
195
 • Reinhard Heydrich

  yaziyi okurken benmi yanlis anliyorum diye defalarca sordum kendime. reinhard şöförü klein’e durmasını emrederek jozef’e luger marka silahı ile ateş etmeye başlar fakat ne yazık ki ıskalar. su cumleyi bi okuyun ya. ne yazik ki iskalar nedir?
  . jozef ve jan olay yerinden çok zor olsa dahi kaçmayı başarmıştır ne yazık ki. siz baya uzulmussunuz sanki bu nazi icin yazi size aitse. nazi kafasi islemis zihninize sanki. islah olun demekten baska bisey aklima gelmedi. yuh ya
  0 0
 • Reinhard Heydrich

  Yaziyi okurken benmi yanlis anliyorum diye defalarca sordum kendime. reinhard şöförü klein’e durmasını emrederek jozef’e luger marka silahı ile ateş etmeye başlar fakat ne yazık ki ıskalar. Su cumleyi bi okuyun ya. Ne yazik ki iskalar nedir?
  . jozef ve jan olay yerinden çok zor olsa dahi kaçmayı başarmıştır ne yazık ki. Siz baya uzulmussunuz sanki bu nazi icin yazi size aitse. Nazi kafasi islemis zihninize sanki. Islah olun demekten baska bisey aklima gelmedi. Yuh ya
  0 0
 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.