• Amerika Birleşik Devletleri'nin Cumhuriyetçi başkan adayıdır. Kendisi İslam karşıtı görüşleriyle şimdilerde dikkat çekmeye çalışmaktadır. Siyaset dışında, yöneticilik, girişimcilik ve yazarlık tecrübesi de bulunmaktadır.
 • Trump'ın en son sunduğu önerisi "ABD'nin kapılarını Müslümanlara Kapatılması" olmuştur. Kendisine en güzel verilen cevap ise eski Florida Valisi Jeb Bush tarafından gelmiştir. Bush: "Donald Trump'ın akli dengesi yerinde değil. Politika önerileri ciddi değil" yorumunu yapmıştır.
 • Kafayı yemiş bu adam ya nereden saldıracağını bilmiyor. Bir yandan İsraile yanaşmaya çalışarak oy toplamaya çalışıyor bir yandan müslümanları karalayarak.
 • 2012 yazında tatil için amerika’ya gitmiştim. Virginia eyaletine. gece kulübünden çıkıp arkadaşlarla atlantic 30. Caddeye doğru yürümeye başladık. Tam o köşede bir otel vardı adını şu an hatırlayamıyorum fakat önünde şişenin dibine vurduğu her halinden belli beyaz saçlı bir adam vardı. Kolunda iki adam arabaya bindirmeye çalışıyorlardı. Yanımda duran matt’e aga bu nedir diye sordum. Verdiği cevap aynen şuydu. O gördüğün adam iş adamı. Arada bir buralara gelir içer kafayı bulur sonra da gider. Bu cadde boyunca otelleri vardır. adı da Donald trump dedi. O an tanımadığım için gözüme bir hoş gözüktü adama bak içiyor ama çalışıyor dedim (: şaka şaka demedim. Arada bir içip içip sapıttığı, bağırdığı da olurmuş ve tam bir hovardaymış. fotoğraflar kendi çekimimdir.
  Burası gittiğimiz klüp. Tavsiye etmiyorum kötü fakat virginia’nın iyilerinden sayılır.

  burası da Donald trump’u gördüğüm yer: atlantic caddesi
 • Amerikanın başına geçerse(halka bağlı) Amerika en kötü yıllarını yaşar.Vaatleri amerikayı ikiye böler ırkçılıkdan bol birşey olmaz.
 • Emlaktan zengin olmuş bir kendini beğenmiştir.
  Yahudileri oldukça yalar, müslümanlara saydırır. Yani parası olan onun için ilah olmayan üzerine tekme atılacak adamdır.
  Ticaretin kaşarı olmuş, çıkar peşinde koşmaktan yorulmamış bir adamın insan haklarına önem vermesini haliyle bekleyemezsiniz bu nedenledir ki Amerika'nın başına gelirse Amerika gangster yuvası olur. Artık kimse kurtaramaz o ülkeyi.
 • Suan dünyada islamafobi denen şey var buda bunu kullanıp amerikaya başkan olmaya çalışıyo
 • amerikanın en büyük yalanlarından biri seçimlerdir. başkan olacak kişi bellidir ve demokrattır. karşısına çıkarılan cumhuriyetçi aday sadece bir kukladır. amerika gibi bir ülke ülkenin geleceğini ve kaderini seçimlere bağlaması düşünülemez. donalt trump denilen adama böyle bir söz söyletilerek birkaç kuş birden vurulmuştur.
 • bildiğiniz gibi "donald trump" diye yazılan "new york kırosu" olarak okunan zat amerikanın yeni başkanı (45. başkanı) seçildi. şimdi aşağıdaki haber ise ingiltere'nin aynı tarihli "daily star" gazetesine ait.

  link burada: http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/543704/Donald-Trump-assassination-accurate-card-game-predict-Republican-Illuminati-conspiracy

  haberi buraya taşımayacağım kısaca özet geçeceğim. (bkz:illuminati kart oyunu) tarafından "yetti artik! yeter" başlıklı kartta donald trump için suikast öngörüsü var. "herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, keskin nişancılarımız seni indirebilir... iyi günler." yazılı bir kart bu. baba vangayı boş verin şimdi amkun karısını siz şu habere odaklanın.
  donald'ın öküz dangozun teki olduğunu var sayarsak doğru olabilir neden olmasın.

  vakit bulursam gerçekleşen kartları da bialhare ekleyeceğim.

  edit: biliyorum kartta isim belirtilmemiş fakat diğer hangi kartlarda belirtilmiş ki zaten? siz yine de her okuduğunuza inanmayın ama bu sizi gerçeği aramaktan da alıkoymasın.
 • Amerıka ruyasını tam manası ıle yasamıs ve suan onu baskanlık ıle taclandıran bu 70 yasındakı mılyarder zat ,20 ocak ta obamadan baskanlıgı devr alacak . Kendısı ve esı protestan gorunumlu eskenaz yahudısıdır . Eger protestan bır adam gorduysenız hemen dnasına ,gövdesındekı bogumlarına koklerıne ının o adamın gecmısı kesın karanlıktır. Bırde kızı var ıvanka adında sonradan musevı olan, gecenlerde musevılerın hanuka bayramını kutladı..!

  Davıd duke adında bırı var Abd de hanı ırkcı bır tarıkat varya bır zamanlar zencı öldüren ,evlerını yakan vs vs heh ıste bu olusumun adı ku klux klan ve onun eskı lıderlerınden.Duke secım kampanyasında trupm a cok destek verdı. Davıd duke bıldıgınız uzere davıd ıcke ayarında bır arastırmacı ( daha da ıyı de neyse ) ,komplo teorısyenı ve en onemlısı sıyonizm dusmanı . Davıd duke ıcın sunu soyleyebılırım realıst ve donen oyunun farkında .

  Secım oncesınde tel avıv medyası trupm ın ustune cok oynadı bas bas bagırdı Amerıkadaki musevılere ,yahudı lobılerıne Trum a oy vermeyın Clınton a verın dıye . Oysakı trump ın Israıl e vaadı ,kudus u sıze baskent yapacagım demesı ıdı ..! Hal boyle ıken bu yahudıler bu trupm a neden oy vermez ? Yada soyle soylım Abd de 62 tane kanal var ıse 61i clınton a oynadı ve kalan 1 kanal ıse tarafsız bır yol ızledı. Anlayayacagınız trupm gram medya destegı almadı ama buna ragmen basarısız oldular , hatta secım bıttı ve hemen ısyan basladı , halk sokaga dokuldu felan ama nafıle basarısız oldular cunku ,Abd halkı emın olun somurulmekten sıkıldı .

  Abd halkı ozunde calıskan bır halktır cıftcıdır durust ınsanlardır ve onlar ıcın malesef 2. Dunya savasından sonraki 30 yıllık happy years dıye adlandırdıkları mutlu yıllar bıttı. Trupm sonuna kadar haklı ıspanıkler ve zencıler Abd de sıstemı somuruyor olan o calısan cıftcı Abd halkına oluyor . Neyse aslında bu kadar uzatmayacaktım ama uzuyor . Bır suru soru ısaretlerı var , oyun ıcınde oyunlar var krıpto yahudıyı ıstemeyen bır yahudı lobısı var ve yahudılerı sevmıyorum dıyıp exxon mobıl in genel mudurunu dıs ıslerı bakanı yapacak bır krıpto yahudı Abd baskanı var . Hee bu arada exxon mobıl de protestan gorunumlu sefarad yahudısı olan rockefellerın :) afedersınız ama kımın ne bok oldugu bellı degıl ,sıyaset kadar kırlı bır duzen yok ve malesef olan halklara oluyor ..!
  öhomm öhömm saat gece 2 olmus ben uyuyayım herkese hayırlı geceler...

Bu konuda 1 sayfada toplam 10 adet üst yorum vardır.

 1. Yeni Konu Ekleme

  Bu alana yazacağınız yazı sizin konu başlığınız olacaktır. Eğer konunuz var ise listelenecek, eğer konunuz yok ise yeni konu ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Konu başlığınızı yazdıktan sonra ileri butonuna yada enter butonuna basınız.

 2. Arama Butonu

  Arama butonuna basarak sayfaya yönlendirileceksiniz.